İşte Buda Benim Aracım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Rahmetli GAP'ı da gabdırmamıştı. :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Rahmetli GAP'ı da gabdırmamıştı. :)

Hehe aynen abi şimdi aradan yıllar geçti eski siyaset adamlarını özlemedim dersem yalan olur. Diğer bir şapkalı da...

1.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
1 ay sonra çalıştırma videondaki şapka abi açık mavi olan :D

Sorma kardeşim o şapkayı bir yerde gördüm neyse hoşuma gitti bir kaç mağaza gezdim en sonunda istanbul yolu üzerinde carforsa var bilirsin oraya gittim anam benim şapka orada hemen zıpladım tabi Hehe

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sorma kardeşim o şapkayı bir yerde gördüm neyse hoşuma gitti bir kaç mağaza gezdim en sonunda istanbul yolu üzerinde carforsa var bilirsin oraya gittim anam benim şapka orada hemen zıpladım tabi Hehe

Ben de ordan almıştım abi :bir: Arada bir sıkılınca araba plazalarını (tüm markalar) gezmeye giderim işte Carrefour'un yanındaki Toyota'yı bilirsin oraya uğramadan gezineyim diye girmiştim hoşuma gidince hemen sepete :D

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi emanete iyi bakıyorsun ;) Yek kötü tarafı Antalya gibi bir yerde siyah klimasız cam tavan ile kızarmış pilice dönermiyiz :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi emanete iyi bakıyorsun ;) Yek kötü tarafı Antalya gibi bir yerde siyah klimasız cam tavan ile kızarmış pilice dönermiyiz :)

Aynen öyle kardeşim bir klima olsa yeminle tadından yenmez uzun yolda pek gerek olmadı ama şehir içinde klima olmayınca fena insan kendini piliç gibi hissediyor hehe

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben de ordan almıştım abi :bir: Arada bir sıkılınca araba plazalarını (tüm markalar) gezmeye giderim işte Carrefour'un yanındaki Toyota'yı bilirsin oraya uğramadan gezineyim diye girmiştim hoşuma gidince hemen sepete :D

Aynen bende oradan aldım ya sorma hastalık oldu arada gezeyim derim Keçiören den çıkarım şaşmaza kadar yol boyunca ne varsa gezerim özellikle araç bayilerini hiç af etmem hehe almasam da bakıyorum işte.