Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sence yapılanlara değdi mi zamana emeğe paraya :) yani değişim nasıl oldu ? Çok şey farketti mi ?

Ne kadar para harcadığını tam olarak bilmiyorum ama içine sindiyse iyiki harcamışım iyiki yapmışım diyorsan bence değdi. Önemli olan insanın kendi içine sinmesi ve yaptığı şeyden zevk almasıdır. Vectra zaten güzel tasarıma sahip bir araç, birde böyle ekstralar olunca tadından yenmiyor.:cool:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada farlar, plaka, renk hepsi birbirine yakışmış ve çok güzel oldu. Ancak camlara mügen tip rüzgarlık takarsan daha da güzel olacaktır. Ve tabiki yeni jant da gerekiyor.

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada farlar, plaka, renk hepsi birbirine yakışmış ve çok güzel oldu. Ancak camlara mügen tip rüzgarlık takarsan daha da güzel olacaktır. Ve tabiki yeni jant da gerekiyor.

Onlarda aklımda ama biraz erteledim çünkü uzun yolda konforlu olacağını pek düşünmüyorum, yapacağım 2 şey kaldı 5 kollu 16 veya 17 jant birde 3 - 3.5 cm lik yay cam rüzgarlığıda pek gözüme hoş gözükmedi :)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlarda aklımda ama biraz erteledim çünkü uzun yolda konforlu olacağını pek düşünmüyorum, yapacağım 2 şey kaldı 5 kollu 16 veya 17 jant birde 3 - 3.5 cm lik yay cam rüzgarlığıda pek gözüme hoş gözükmedi :)

Mustafa tek eksiğin bence jant

16 inç yeterli olur... 17 inç olursa hem konforun biter hemde motor yorulur..
16 alırsan yay da yapabilirsin ama 17 olursa yay zor gibi...
ben 16 taktığım halde arkalar esnemeler de sürtme yaptı.. mecburen çamurluk içini tıraşladım.
16 olduğu halde gidişinde farklılığı hissettim... 225-45-17 bir arkadaşımda var.... araba sanki hep 4 kişi ile gidiyor .... küt küt vurması da cabası..
Ülkemiz şartlarında ince yanak aracını devamlı kullanan için zor... ama hafta sonları keyfi geziyorsan ayrı...
jant ve yaydan başka bir şey yapma bence... aşırısı mide bulandırır....
Bende yay düşünüyordum ama ön tamponu 2 kere sürtünce vaz geçtim... yay değil ama plastik lip yapmayı düşünüyorum....bence sende jantları değiştirdikten sonra yay işine bak...Zaten jantlar büyüyünce camurluk içi dolu gözüküyor...Jant işini de aceleye getirme içine sinen ve hoşuna giden bir jant olsun...

Son olarak o cam filmi ve app plaka ile Ankara ya sakın gelme... kesin öperler
:) beni iki kere öpmüşlerdi filmlerden...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et