Evet beyler bugün büyük derbi var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gs li olarak bu kötü gidişe dur diyeceğimizi umuyorum hadı bakalım sonuç ne olursa olsun ama centilmenlik dostluk spor kazansın diyorum tabiiki galatasaray kazansın diyorum :)

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Potansiyel olarak kilit yemeye hazir bir konu )))))

Bir Fenerbahceli olarak GS in yenmesini cok istiyorum. Eskiden ne guzel %50-%50 oldugundan heyeceni vardi GS-FB maclarinin. Son yillarda hic zevk vermez oldu ))))

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu maç , Medya ve Taraftar baskısı ile Galatasaray için çok önemli hale geldi, aryıca yeni stadlarındaki ilk derbi olması nedeni ile de tarihi önemi olacak.Fenerbahçe de zirvede yara almak istemiyor.Güzel bir maç olacagını düşünüyorum.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fener maçıyla gelen Hagi bu maçı kaybederse bu akşam uçak bile bulamaz binmeye. karayoluyla ülkesine geri döner.
Benim bpek yeneceğimize ümidim yok, daha ziyade beraberlik kokuyor maç. Fener bizi hertürlü yeniyor yenemesede yenilmiyor. Alex,Niang ve Dia çok formdalar.
E bizimde stoperlerin maşallahı var. Kaleci desen gelen 4 topun 3 ünü yiyiyo zaten.
Birde Emre sakatlandı iyimi kötümü oldu derseniz bence biz GS liler için kötü oldu :D
Onun yerine Selçuk oynayacak. Selçuklu feneri hiç yenemedik biz:)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gs li olarak bu kötü gidişe dur diyeceğimizi umuyorum hadı bakalım sonuç ne olursa olsun ama centilmenlik dostluk spor kazansın diyorum tabiiki galatasaray kazansın diyorum :)
abi tam da kötü gidişe dur diyecek maçı buldunuz :D bizimkiler oyunun hakkını verırse düzgün oynarsa farklı bir sonuç sürpriz olmaz ama iyi olan kazansın diyelim galatasaraysız ligin tadı çıkmıyor küme falan düşerseniz mazallah biz kimle oynarız :kop:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fener favori.

mazisi olmasa FB-GS maçları günümüzde büyük maç sayılmazdı.

bir de GS yönetiminin yaptığı çok büyük bir ayıp var: SES DUVARI yaptırmış deplasman seyircisi önüne öyle ki Sahayı bile görmek mümkün değil.

http://spor.milliyet.com.tr/arena-d...spor/spordetay/17.03.2011/1365419/default.htm

çok çirkin bir uygulama. deplasmana seyirci gelmez diğer takımlar da yaptırırsa futbol büyük yara alır.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fener favori.

mazisi olmasa FB-GS maçları günümüzde büyük maç sayılmazdı.

bir de GS yönetiminin yaptığı çok büyük bir ayıp var: SES DUVARI yaptırmış deplasman seyircisi önüne öyle ki Sahayı bile görmek mümkün değil.

http://spor.milliyet.com.tr/arena-d...spor/spordetay/17.03.2011/1365419/default.htm

çok çirkin bir uygulama. deplasmana seyirci gelmez diğer takımlar da yaptırırsa futbol büyük yara alır.
İnternette her yazılana inanmayın lütfen.
O işlemi yaptıran GS değil İstanbul valiliği.İstek geldiği için mecburen yaptırılmış.ayrıca amaç sesi kesmek değil, 2 taraftar arasında yabancı madde alışverişini engellemek

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette her yazılana inanmayın lütfen.
O işlemi yaptıran GS değil İstanbul valiliği.İstek geldiği için mecburen yaptırılmış.ayrıca amaç sesi kesmek değil, 2 taraftar arasında yabancı madde alışverişini engellemek

o duvarın üstünden yabancı madde atılamaz mı atılır ama onun üstünden istediğin kadar bağır ses sahaya inmez. amacına hizmet eden bir uygulama değil art niyet aranır diğer stadlarda neden yok ayrıca? bir de valiliğin yaptırmış olduğunu nereden öğrendiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...