Egzost!

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arattıdım ama bulamadım.. Benim 1.3 dizel aracımdan biraz ses istiyorum.. şuan üstünde abart var ama çok az ses geliyor..
bana kat iptali önerdiler ama yakıtı çok yer diyorlar.. hava filtresini değiştir diyorlar ama dizel araçtan benzinli gibi iyi bir ses alamazsın diyorlar ..

hiç dizel arabasında abart egzostu olan ve iyi ses alabilen varmı?

http://www.youtube.com/watch?v=s3TSpa2xY0I

yaptık arkadaşlar aracımdan aldığım ses!

Son düzenleme:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egsozdan gelen sesten ne anlıyorsunuz ki arkadaşlar bana çok sahte geliyor ses motordan gelmeli bence...

ama bildiğim kadarıyla dizeller bu tip varyasyonlar için çokta uygun olmuyorlar.

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç uğraşma..

Komple düz boru çekersen we son susturucu vs iptal edersen ses alırsın..O da yakıtı etkiler..Gerek yok bence..

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç uğraşma..

Komple düz boru çekersen we son susturucu vs iptal edersen ses alırsın..O da yakıtı etkiler..Gerek yok bence..

abartı takarken eski egzostu komple kesti egzostsuz arabadan çıkan sese inanamadım dedim böyle sürüyüm adam olmaz dedi :rolleyes:

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim son susturucun va rarabanın üstünde komple düz boru boru falan hikayebizzim arbalarda zaten komple düz boru var arada susturucu falan hiç bişey yok kat iptali yapabilirsin tabi ses artacaktır şüphesiz fakat tam verimli olmuyo ancak taktığın sonsusturucuyu biraz kullan zmanla artan azda olsa tok bir sesi var

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sanaiyde tanış egzostçu amcamız vardı.. ona gittim hallederiz dedi..
iyi dedim kestik biçtik ordan bir tane abart buldu taktı ses hiç ince değil ama rolantide aynı sesi alamıyorsun zaten motor sesi bastırıyor egzost sesini

aracı düşük devirde kullanırsan ses çıkıyor ama ozamanda tor tor tor sesi ve siyah duman atıyor yinede güzel oldu

youtube atıyorum videoyu

http://www.youtube.com/watch?v=s3TSpa2xY0I

Son düzenleme: