1.3 CDTI Motordan gelen ses

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 CDTI Motordan gelen ses

Tesekkurler dostum uygun oldugum ilk anda gidip gostericem.

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. bir dizelci olarak aklımızda bulunsun

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
aynen dediğin gibi program güncellenmesiyle halloldu kardeş :)
Sevindim probleminizin çözülmesine inşallah ileriki zamanlarda bir daha böyle sorunlar yaşamayız.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, hallolduğuna sevindim...

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler. Darısı tüm sorunlu Astra J kullanıclarına :)

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sesi ara sıra bende duyuyorum ama motor ısınınca düzeliyor. Servis bi problem yok demişti. Hatta bi kaç kere motoru stop ettiğimde de duymuştum. Ama önemsemiyorum artık. :)

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

video yu izleyemedim ama söz konusu sesi tahmin edebiliyorum.... önceki astra j mde de duyuyordum... şimdi ki astra j mdede duyuyorum....
1 hafta 10 gün de 1 defa belki duyuyorum belki duymuyorum... motor ısınınca kendiliğinde kayboluyor... en az 1 hafta 10 gün duymuyorum.. bende servise sormuştum bu sesi... hatta başustanın yanında bu ses geliyordu... egr valfinden geldiğini bu sesin bir sorun olmadığını... eski kasa astralardada bu sesin olduğunu filan konuştuk... ikna oldum... zira güvendiğim bi ustaydı... şunu yap dememe gerek olmadan araçla kendi aracı gibi ilgilenen bir ustamdır... yetkili servistir... yazılımla düzelecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum... eminim yakında aynı sesi duyacaksınız...

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
video yu izleyemedim ama söz konusu sesi tahmin edebiliyorum.... önceki astra j mde de duyuyordum... şimdi ki astra j mdede duyuyorum....
1 hafta 10 gün de 1 defa belki duyuyorum belki duymuyorum... motor ısınınca kendiliğinde kayboluyor... en az 1 hafta 10 gün duymuyorum.. bende servise sormuştum bu sesi... hatta başustanın yanında bu ses geliyordu... egr valfinden geldiğini bu sesin bir sorun olmadığını... eski kasa astralardada bu sesin olduğunu filan konuştuk... ikna oldum... zira güvendiğim bi ustaydı... şunu yap dememe gerek olmadan araçla kendi aracı gibi ilgilenen bir ustamdır... yetkili servistir... yazılımla düzelecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum... eminim yakında aynı sesi duyacaksınız...

Videoyu izlerseniz, eminim o sesin ustanızın tabiriyle normal bir ses olmadığını anlarsınız. Herhangi bir araba kullanan birisi bile bu ses nerden geliyor der o sese. Yıllardır astra dizel (astra h dahil) kullanıyorum, ilk defa böyle bir sese şahit oldum. Bakalım zaman gösterecek..tekrar duyarsam bu sesi o zaman yakasına yapışırım programla alakalı diyen servis ustasının.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
Videoyu izlerseniz, eminim o sesin ustanızın tabiriyle normal bir ses olmadığını anlarsınız. Herhangi bir araba kullanan birisi bile bu ses nerden geliyor der o sese. Yıllardır astra dizel (astra h dahil) kullanıyorum, ilk defa böyle bir sese şahit oldum. Bakalım zaman gösterecek..tekrar duyarsam bu sesi o zaman yakasına yapışırım programla alakalı diyen servis ustasının.

birebir aynı ses... 2012 astra sport aracımda vardı... 2012 cosmo aracımdada , arakadaşlarımın aracındada var... bazen araç soğukken, teyp kapalıysa duyuyorum... 10 günde bir bazen hiç duymadığımda oluyor... motor biraz ısınınca kesiyor... ama yazılımla düzeldiğini ilk sizden duydum... aracıma defalarca başka bi sorun için yazılım atıldı.... (turbo basınç sensörü arızası için) ama bununla ilgili bir şey duymadım....