Eğer aracınızı 2. el aldıysanız, bu konuyu dikkatle okuyun.

neravolis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli bir konu konu. aslında kasko haricinde ben çalınmaya karşı (anahtarla çalınma dahil) özel sigorta yaptırdım. 106tl. civarı bişey tuttu. gerçi alırken yedek anahtarı almıştım ama dünya hali ne olacağı bilinmez

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek anahtar arabayı çalıştırıyormu denemek hiç aklıma gelmedi
eşime ikinci el aldığım opelin yedek anahtarını bir demet lila karanfilin içindeki bir tane beyaz karanfilin boynuna takılı şekilde arabayı hediye etmiştim.
yedek anahtar hala kurumuş halde duran buketteki beyaz karanfilin boynuna takılı;)

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracımı yenı aldım yedek anahtarınıda aldım sankı bana yedek anahtar yenı yaptırılmıs gibi geldi ve uzaktan kumanda sıstemıde yok anahtarda yedek anahtarlarda uzaktan kumanda sıstemı olmuyormu yoksa yenı yapıldıgı ıcın mı yok 2005 astra g

Şenol Tırak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın hocam ben de astra classic aldım. yedek anahtarında uzaktan kumanda yok. doğrudur. eğer yedek anahtarı kullanmak zorunda kalırsanız klasik usulle; anahtar deliğine sokarak açacaksınız.

Gonzalo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat edilmesi gereken küçük bir ayrıntı . fakat şeytan ayrıntıda gizlidir :)

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle bu bilgiler için teşekkür ederim.ben aracımı bir hafta önce kasko yaptırdım,kasko yapan arkadaş bu konuyu bana hatırlattı ve kasko poliçesine araç tek anahtarlıdır diye belirtti.çalınma durumunda bu ibare çok işe yarıyormuş.yeni kasko yaptıracak arkadaşlar mutlaka bu ibareyi poliçeye yazdırsınlar.

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsana hayatı zehir edebilecek ince bir nokta. önceden hiç böyle dertlerimiz yoktu sol ön kapının belirli bir yerine vurup kilidi açtıktan sonra uygun bir ev anahtarıyla arabayı çalıştırabiliyorduk. nerden çıktı bu immobilizer :)

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım teşekkürler.yedek anahtarın çalışmama sebebi sarjı olmamasından olabilir bizim araçta olmuştu kapıyı açıyor fakat anahtarla arabayı çalıştırmaya çalışınca çalışmıyordu çok nadir çalışıyordu yetkili servise sorduk 8 9 saatlik durmadan gideceğiniz bir yol olduğunda bu anahtarı kullanın oda sarj olsun demişlerdi araba 2001 modeldi yedek anahtarın sarjı bitmişti anlıycağınız. ara sıra böyle problemler oluyo önlem almak lazım biz hiç çalıntıdır diye düşünmedik çünkü babamın arkadaşının arabasıydı :D ama genel olarak buna çok dikkat etmemiz lazıımm..