Eğer aracınızı 2. el aldıysanız, bu konuyu dikkatle okuyun.

junky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu olay benimde başımda aracı alırken yedek anahtarı kaybolmuş dendi.Bende önemsemedim.2 yıldır bir sorun yok ama arada aklıma gelio tedirgin olyorum.Asıl mesele şu ki benim arabada imboliser varmı ?? :S 2000 model Corsa-B 1.2 16 V !!! Eğer yoksa komple kilit sistemini değiştirmek çok tuzlu olur :S:S

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu beni çokilgilendiriyor arabımın saten kaskosu yok ve yedek anahtar benden önceki sahibindede yokmus ondanöncekide vermedi bibakıma aldığım yere göre benim arabayı blmalarıçok zor yedek anahtar yaptırmayı düsünüyorum fiyatları binlen varsa teşekür ederim

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de iyi olmuş. konusu gelmişken kasko şirketleri arabanın çalınması koşulunda iki anahtarı birden istiyorlarmış bu doğrumu bilen varsa aydınlatsın. Benim bir akrabam yaşamıştı bu olayı anahtarı arabada bırakıyor, şirketinin önünde iki dakika içeri giriyor çıkıyor araba yok. Kaskoyu polisi arıyorlar. Kasko yedek anahtarıda talep etmiş, veremeyince parayı alamamıştı. Ancak araba bulundu 2 hafta sonra. Böyle yırtmıştı.

o zaman kodunu değistirmek yetmiyor birde yedek almak lazım

çevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru söyluyosun kardes çok önemli mesela benim yedek anahtarda yoktu alınca.bende yaptırcam.acaba her ilin yetkili servisinde standartmı?simdiden saol

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim tüm opel yetkili servislerinde bu işlemi yapıyorlar. Önceden yazdığım gibi tech2 yi bağlayıp onunla yaptılar. Bu cihaza sahip bir özel serviste yapabilir belki bu işlemi ama emin değilim. En azından yetkili serviste bu iş yapılırsa olası bir durumda sigortacılara yetkili servis faturasını gösterirsiniz.

shadow_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olası calınma durumlarında kasko yedek anahtarı da talep eder eger ki yedek anahtar gösterilemezse kasko araç bedelini ödemez

ferhat4646

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilsi olan paylaşım yapabilirmi.

astra sol arka teker rulmanı acaba fiyatı nedir.:confused:

burak454545

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracın teyibi ni nasıl acaba ilirim kodu yok kayıp teyipçide bişeyler yaptı acamadı safemi ne yazıo

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak454545 öncelikle konunun yeri burası değil ama yinede söyleyim. Eğer araç üzerindeki teyp orjinaliyse, aracın şasi numarasını opel yetkili servislerinden birine götürüyorsun, onlar aracın bilgilerine ulaşıp carpass ını çıkarıyolar ve teybin kilidini açıyorlar. Bunun için bir ücret ödüyorsun.

Forumda bir yerlerde bir arkadaş bununla ilgili bir topic açmıştı. Mail yoluyla para ödemeden carpass'ı öğrenebiliyordu. Forumda bir araştır o yoluda kullabilirsin.