Eğer aracınızı 2. el aldıysanız, bu konuyu dikkatle okuyun.

Ahmet76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bir şey sormak istiyorum
yol bilgisayarının ekranı yazılar silik silik
kople değişecek dediler ama ben filmi değiştiği zaman olyor diye duydum.bana bu konuda yardımcı olbilirmisin?

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok mantikli, tesekkurler.

yeyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç vakit kaybetmeyin ve direk bir yetkili servise gidin bu işlemi yaptırın (tech 2 ile yaptılar işlemi, bu işlemi özel servisler yaparsa daha makul fiyata olabilir tabii). Olmaz olmaz demeyin arkadaşlar, herşey insanlar için....

Saygılarımla

Teşekkürler, bence de yaptırılmalı

hgu840

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar burada şu anda kimse varmı ilk defa bu siteye ihtiyacım oldu yardıma ihtiyacım var

hgu840

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 hafta önce 98 model bir opel astra cd aldım yedek anahtar diye bir anahtar verdiler. bir gün yedek anahtar diye verdikleri anahtarla aracı çalıştırayım dedim ancak motor çalışıp hemen sönüyor.ilkönce araçta problem var sandım daha sonra tesadüfen farkettim yedek anahtar aracı çalıştırmıyor. ACABA BAHSETTİĞİNİZ OLAY BENİM ARABADADAMI VAR MERAK EDİYORUM ARÇLA İLGİLİ PEK BİR BİLGİM YOK AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM

togay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok faydalı bilgi teşekkürler bu işi istanbul da yapan bir yer varmı acaba ?

sago_pa_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkeze selam.Merhabalar adım coşkun bende bir opel kullanıcı olaraktan aranızda bulunuyorum yalnız ben 3 gündür bir opel sahibiyim kafama takılan bazı şeyler var aranızda bilgisi olan varsa cvplarsa çok sevinirim ve mutlu olurum :) aracım 2005 model astra yeni kasa 1.6 elegance twinport.far ayarını ve far yıkaması nasıl oluyor birde bu (triptonik ayrıca) araç kullann varsa bilir :) nasıl yakıyor :) şimdidedn teşekkürşer iyi akşamlar :)