Edition vites altı kırmızı led

selufka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

benim de orjinal degil forumdan edindigim bilgilerle yaptim .Surekli yaniyor kontak kapatiktan sonra yirmi sanye icinde sonuyor

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Benim ledler orijinal ve kapı açıp kapama ile devreye girmiyor.  :)
Kapı kapanınca, seyir halindeyken de yanmaya devam ediyor.  :)
o zaman benimki de orjinali gibi olmuş.arabayı ilk açtığımda kapıyı açınca led yanıyor.kontagı takınca yavaş yavaş sönüyor.seyir halindeyken de yanmaya devam ediyor.ama orjinalinden çok daha fazla ışık veriyor.3 çipli aldım ledleri çünkü :).güzel oldu ya arabaya resmen farklı hava katıyor :).4 ay amerikaya gidecem dönüşteki planlarım:

Kapı kolu ledi
krom cam çıtası
OPC jant
Sprint booster

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
o zaman benimki de orjinali gibi olmuş.arabayı ilk açtığımda kapıyı açınca led yanıyor.kontagı takınca yavaş yavaş sönüyor.seyir halindeyken de yanmaya devam ediyor.ama orjinalinden çok daha fazla ışık veriyor.3 çipli aldım ledleri çünkü :).güzel oldu ya arabaya resmen farklı hava katıyor :).4 ay amerikaya gidecem dönüşteki planlarım:

Kapı kolu ledi
krom cam çıtası
OPC jant
Sprint booster

Dönüşteki uygulamaları kendim yaptıracak olsam ve aynı anda yaptırılmayacak ise;

1-Krom cam çıtası
2-Opc Jant
3-Kapı kolu led
4-S. Booster

şeklinde öncelik verirdim.  :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Dönüşteki uygulamaları kendim yaptıracak olsam ve aynı anda yaptırılmayacak ise;

1-Krom cam çıtası
2-Opc Jant
3-Kapı kolu led
4-S. Booster

şeklinde öncelik verirdim.  :)

Aynen öyle olacak :).S.booster konusunda emin değilim hala.LPG de taktırma planım var onun durumuna göre düşünecem :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Benim ledler orijinal ve kapı açıp kapama ile devreye girmiyor.  :)
Kapı kapanınca, seyir halindeyken de yanmaya devam ediyor.  :)
kapı kapanınca sönüyor derken, parklar farlar kapalı iken sönüyor. uzaktan kumanda ile kapıları açınca yanıyor parkları farları açmazsanız kapıyı kapatınca yavaş yavaş sönüyor. seyir halinde iken parklar farlar kapalı ise led kapalı, açık ise led açık.  greatt  yani orjinalde olduğu gibi. okkk 

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
kapı kapanınca sönüyor derken, parklar farlar kapalı iken sönüyor. uzaktan kumanda ile kapıları açınca yanıyor parkları farları açmazsanız kapıyı kapatınca yavaş yavaş sönüyor. seyir halinde iken parklar farlar kapalı ise led kapalı, açık ise led açık.  greatt  yani orjinalde olduğu gibi. okkk 
bende de bu şekilde oluyor.sizin ledler 3 çipli mi tek çipli mi?ben 3 çipli kullandım.çok güzel yanıyor.dolu dolu :D

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bende de bu şekilde oluyor.sizin ledler 3 çipli mi tek çipli mi?ben 3 çipli kullandım.çok güzel yanıyor.dolu dolu :D
Sorunuz bana ise benim araç makyajlı hb, bende zaten mevcuttu konuyu açanda benim zaten.  greatt

arkadaşlar sizden ricam teşekkür butonunu kullansak  . thnxx

Qualitat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de yaptım bugün 2 saatimi aldı soketten kabloları çıkarmak tam bir işgenceydi yalnız tekrar takarken soketi kullanmadım bantla kapattım direk:)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Qualitat link' Alıntı:
Ben de yaptım bugün 2 saatimi aldı soketten kabloları çıkarmak tam bir işgenceydi yalnız tekrar takarken soketi kullanmadım bantla kapattım direk:)
tebrikler. çalışması orjinaldeki gibi oldumu? 3. sayfadaki fotoğraftaki yuvalaramı taktınız?

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:

Kapı kolu ledi
krom cam çıtası
OPC jant
Sprint booster

peki senin sokette kaç kablo vardı benim led var ama sokete gelen sadece iki kablo var 3. sayfadaki resimdeki gibi taksam bile kablo uçlarrı boşta kalıyor bende arabayı bir hafta önce aldım servise  götürüp ledler var yanmasını istityorum desem yerler mi acaba siz o bağlantıyı nasıl yaptınız o sokete gelen kaç kablo vardı başka türlü yaptıysanız nasıl  yaptınız merak ettim???