Neptün Mavi Opel Astra J

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
maşallah maşallah..

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler arkadaslar.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi merhaba sis leri ne yaptın hallettin mi :)
[emoji16] Sisler donanim olarak var islev olarak yok. Yazin sigorta kutusunu falan dagittim ama edindigim bilgilerle karsima cikan ortusmedi. Bir yerde far anahtarina donanimin modulunu ekliyorlar ama far anahtarini sokup yollamayi gozum kesmedi.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba ki karaduzen yapacam

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi hiç uğraşma direkt aküden hat çek içeriyede bir buton koy yada mevcut olan arka sis butonuna bağla en temiz iş

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modifiyenizi istediğiniz gibi tamamlarsınız umarım. Yukardaki tavsiye ile ilgili naçizane birkaç eleştiride bulunacağım. Ön sisleri arkalara bağlayınca akşam onlar da yanacak? Peki arkanızda seyreden insanın ne kadar gözünü aldığını biliyor musunuz? Ben geçenlerde arka sis farını da yakmış bir arabaya denk geldim, önümde ışıklarda bekliyordu. Arka sis farı sizleri bilmem ama benim çok gözümü alıyor, çok parlak yanıyor. Ben de selektör yaptım, flaşörleri yaktım anlamadı. Işık yanmaya yakın uzunlara geçtim, baktı kısalara geçmiyorum, kabahatini anladı, arka sisleri söndürdü.
Diyeceğim o ki dostlar, sis farını takmanız ve aktif hale getirmeniz çok güzel bir çalışma, hatta sis farı neden opsiyon olur anlamam, sis farı olmayan o koşulda araba kullanmasın mı? Fakat sis yokken, hele akşamları, ne ön ne arka sislerinizi açmayın dostlar. Fazladan yanan bu farlar karşıdan geleni ve arkadan gideni rahatsız ediyor...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi