Vites aldı LED, Kapı kolu LED ve Plakalar (2014)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vites aldı LED, Kapı kolu LED ve Plakalar (2014)

harunhoca link' Alıntı:
Benim vites altı ledden ne farkı var bu sizin yaptığınız üç çipli ledin kardeşim bilmiyorum, ancak çok güzel göründüğü kesin. Sönerken yavaş yavş mı sönüyor aniden mi?
Çakmaklığa bağlı led mücahit beyin aracında sürekli yanıyor araca kontak takınca sönerkende kapıyı açıp kapattığımız zaman sönüyor orjinal ledden farkı tam kırmızı renginin olması bizdeki orjinal ledlerden farkı bizim fiber ledlerin dışındaki silikon maddenin rengi beyaz olduğundan o canlı kırmızı rengin dışarı çıkmasını biraz engelliyor 3 çipli şerit ledin farkıda burda dışında silikon yok canlı olan kırmızı rengi tam manası ile alabiliyoruz :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
3 çipli şerit ledin astradaki mucidi olarak tarihe geçmeyi talep ediyorum  cooll
Geçtiniz bile sedan araçların en can alıcı noktasını çözdünüz :) Hb araçlarada sıçradı :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Çakmaklığa bağlı led mücahit beyin aracında sürekli yanıyor araca kontak takınca sönerkende kapıyı açıp kapattığımız zaman sönüyor orjinal ledden farkı tam kırmızı renginin olması bizdeki orjinal ledlerden farkı bizim fiber ledlerin dışındaki silikon maddenin rengi beyaz olduğundan o canlı kırmızı rengin dışarı çıkmasını biraz engelliyor 3 çipli şerit ledin farkıda burda dışında silikon yok canlı olan kırmızı rengi tam manası ile alabiliyoruz :)
Anladım, iyi görünüyor yaptığınız çalışma. daha öncesinde olmayan araçlar için güzel bir uygulama, ancak zaten var olanı değiştirmeye gerek yok kanımca, iyi çalışmalar.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Anladım, iyi görünüyor yaptığınız çalışma. daha öncesinde olmayan araçlar için güzel bir uygulama, ancak zaten var olanı değiştirmeye gerek yok kanımca, iyi çalışmalar.
Evet var olanı değiştirmek saçma olur dediğiniz gibi şansına mücahit beyin aracında yoktu bizde böyle bir yöntem denedik :) Sn. Sallierim e teşekkürler :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Sana ben pioneer 16" ler var istersen getireyim gelirken takarız

O zamana kadar bir hayır sever çıkmazsa öyle yapalım abi :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın. Kapı kolu led ve vites altı led ile aracın iç havası değişiyor...  045thumbsup

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Mücahit Çok Güzel Olmuş Kardeşim İyi Günlerde Kullan Ustalarında Ellerine Sağlık ;)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Benim vites altı ledden ne farkı var bu sizin yaptığınız üç çipli ledin kardeşim bilmiyorum, ancak çok güzel göründüğü kesin. Sönerken yavaş yavş mı sönüyor aniden mi?
Sizin arabadakinden daha parlak yanıyor.Sönerken de orjinaliyle tamamen aynı şekilde sönüyor.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Geçtiniz bile sedan araçların en can alıcı noktasını çözdünüz :) Hb araçlarada sıçradı :)
sıçrasın sıçrasın :) astralara güzel bir hava katabildiysek ne mutlu bana :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

HasanM link' Alıntı:
Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın. Kapı kolu led ve vites altı led ile aracın iç havası değişiyor...  045thumbsup
mrt54 link' Alıntı:
Mücahit ևok Güzel Olmuş Kardeşim İyi Günlerde Kullan Ustalarında Ellerine Sağlık ;)

Teşekkürler, sağolun :))