Astra J kapı içi led aydınlatma

Syco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi ledleri kullandınız?

palavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 mm led ile uygulamayi yaptim. Surucu tarafinda ki ledi ayna kontrolünden cektim. Stabil calisiyor. Fakat aracim yeni oldugu icin kapi dosemesini sokmek cok zaman aldi toplamakta ayni sekilde :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccc123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 mm led ile uygulamayi yaptim. Surucu tarafinda ki ledi ayna kontrolünden cektim. Stabil calisiyor. Fakat aracim yeni oldugu icin kapi dosemesini sokmek cok zaman aldi toplamakta ayni sekilde :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayna kontrolünden aldığınız için sürekli mi yanıyor led ? Yoksa farları açınca mı devreye giriyor ?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Onun ışığı zayıf kalır. 5 mm olan Super flux ledler var onalrdan kullanırsanız daha iyi olur. Ben onlardan kullandım.

http://www.dorukanstore.com/5mm-Lens-Kirmizi-Super-Flux-LED-90-4500mlm-34-01R5C-AQSC-RoHS,PR-2434.html

OV5a6Q.jpg

FH795

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ethem bey

ethem bey ben karsta yaşıyorum burada parçaları bulamadım acaba bana parçaları yollamanız mumkun olurmu saygılar:dil:

Mert ÖZKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler, aranıza yeni katıldım amacım konuyu uzun süre sonra canlandırmak değildi fakat yaptığınız işlemlerin üzerinden geçen sürede herhangi bir sorun arıza vs yaşadınızmı acaba? ledlerin parlaklığında bir azalma yada aşırı ısınma gibi sorunlar ile karşılaştınız mı? Astra j 2012 sport hatchback aracıma uygulamayı düşünüyorum da