Vites aldı LED, Kapı kolu LED ve Plakalar (2014)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vites aldı LED, Kapı kolu LED ve Plakalar (2014)

WeReWoLF link' Alıntı:
Beni geldiğimde o AVM nin en tepesindeki parka çıkarın temiz hava alıp hayallerime kavuşmam gerek!

Siz gelene kadar olmazsa ben orada beklerim :(

Çok güzel olmuş maşallah! Allah nazarlardan saklasın Mücahitciğim. Ellerine sağlık Murat ve Orhan'ın! Saygılar sevgiler hörmetler
sattın arabayı gitti abi şimdi kendin yapıyorsun bak :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
sattın arabayı gitti abi şimdi kendin yapıyorsun bak :D

Aynen Orhanım :) arkadaşın arabayı bugün resmen söktum. Kapı kolu ledleri taktım. sonra fark ettim ki sağ taraf kontak çıkarınca sönüyor sol taraf ise yanmaya devam ediyor. sonra tekrar denemelere başladım ve en sonunda pes ettirdi beni :( yarın tekrar sökeceğim ve baştan yapacağım..

Bir de vites altı led durumu vardı arkadaşta. Güzelcene 3 çipli LED hazırladım. Orhanı aradım. sonra çakmaklık kablolarından elektrik alıp bağladım. Evet şahane oldu.ama benim içime sinmeyen arkadaşın aracın sol kapısı oldu. yarın söker yeniden yaparım :D Bu arada kabloları geçirmek tam tamına 5 dk aldı :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

WeReWoLF link' Alıntı:
Aynen Orhanım :) arkadaşın arabayı bugün resmen söktum. Kapı kolu ledleri taktım. sonra fark ettim ki sağ taraf kontak çıkarınca sönüyor sol taraf ise yanmaya devam ediyor. sonra tekrar denemelere başladım ve en sonunda pes ettirdi beni :( yarın tekrar sökeceğim ve baştan yapacağım..

Bir de vites altı led durumu vardı arkadaşta. Güzelcene 3 çipli LED hazırladım. Orhanı aradım. sonra çakmaklık kablolarından elektrik alıp bağladım. Evet şahane oldu.ama benim içime sinmeyen arkadaşın aracın sol kapısı oldu. yarın söker yeniden yaparım :D Bu arada kabloları geçirmek tam tamına 5 dk aldı :D
halledersin abi hayirlisiyla :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke imkanınız olsaydı da cosmo alsaydınız. Herşey var, bir şey yapmaya gerek kalmıyor.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Keşke imkanınız olsaydı da cosmo alsaydınız. Herşey var, bir şey yapmaya gerek kalmıyor.
belki bir sonraki araca artik harun bey :)