Edition vites altı kırmızı led

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

şerefsiz servis 150 ye yaparım dedi 150 ver bana sana araba yaparım dedim çıktım.cidden led varsa ben de söküp yapacam.sıkıntı şu ki ben eğilip baktıgımda hafif de olsa bir ışık görmüorum acaba bende yok mu?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurdy'nin kapı içi led çalışmasını okuduktan sonra dedimki led için yer varmı orada delmemiz gerekecekmi diye bi bakayım dedim. eğilirken bükülürken birde şu vites altına bakayım led nereye konabilir. birde baktım çok cansız bir şekilde kırmızı bir ışık süzmesi var sonra baktım tekrar iyice eğildim şeffaf silikona benzer bir çerçeve görünüyor. dedim ben şu vitesi bi sökeyim çerçeveyi kaldırayım bi bakayım . youtube dan izlediğim linkini hatırlamadığım bir video vardı astra j gtc ön konsol sökme rusça, ordan hatırladığım kadarıyla söktüm led aynen duruyor elektrikçi bir arkadaşımda baktı inceledi ölçtü 12v geliyor dedi led var soketide var ama ters bağlanmış sonra soketi söktü içinde artı eksi kabloların yerini değiştirdi taktı şak yandı. aynı üst donanımlarda olduğu gibi çalışıyor yavaş yavaş kararak sönüyor farları, kapıları açınca yanıyor falan filan. foto çekmek hiça aklıma gelmedi inanın. yarın birde kapı kolu altlarına iyice bakacağım belki ordada ledler vardır ama soketleri takılı değildir  okkk zaten arka kapılara hoparlor taktırıkende herşeyi hazırdı tesisat çekiliydi birtek takması kalmışdı greatt

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selufka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle tebrikler.... benim de aracım makyajlı edition..keşke bi fotoğraf koysaydınız ,videoyu izledik fakat orada ön konsolu tamamen söküyor . bahsettiğiniz soketin konumu neresidir tam olarak...müsait bir zamanda denemek istiyorum.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni astra sedan edition araçta vites altında led mevcut değil, ben bizzat konsolu söküp baktım birşey yok. kırmızı şerit led alıp elektriği de çakmaklıktan vererek led işini halletmiştim. kontağı taktığımızda yanıyor

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
yeni astra sedan edition araçta vites altında led mevcut değil, ben bizzat konsolu söküp baktım birşey yok. kırmızı şerit led alıp elektriği de çakmaklıktan vererek led işini halletmiştim. kontağı taktığımızda yanıyor
5 metre şerit led 19 tl.adamlar benden 10 santimlik led uygulama için 150 tl istediler.güldüm çıktım ordan.şerit ledlere direnç bağladınız mı?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Hb de var o zaman sedan da yok öyle mi?
tam olarak öyle değil.ikisinde de olabilir tamamen şans.eğilip bakmanız lazım.en saglıklısı söküp bakmalısınız

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
5 metre şerit led 19 tl.adamlar benden 10 santimlik led uygulama için 150 tl istediler.güldüm çıktım ordan.şerit ledlere direnç bağladınız mı?
5 mt bile almanıza gerek yok ben parça istedim ellerinde varrdı 5 tl ye alıp işi hallettim :) direnç bağlamadım, şerit ledin üzerinde zaten direnç var diye biliyorum

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Hb de var o zaman sedan da yok öyle mi?
hb'i bilmiyorum ama sedan edition da kesin yok diyebilirim, diğer sedan edition arkadaşlardan gelecek cevaba göre netlik kazanır.