Devirdaim ve Su Eksiltme

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracımda belirli bir süredir su eksiltme sorunu vardı. 100 km yol yapınca yaklaşık 0.5 lt su eksiltiyordu. Bugün usta olmayan birine gösterdim, suyun devirdaim'den sızdığını söyledi.

İlacı nedir diye sorunca "ya tıpası değişir ya da tamamen değişir" dedi. Ben de baktım su cidden ordan kaçırıyor.

Sizce konulan teşhis doğru mu, sorunu nasıl halledebilirim ve kaça mal olur bu iş?

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım yaz döneminde daha da bu sorun artar ..bence hemen değiştirmen sonra conta yakmay kadar sorun gider .... devirdaim urun icin istanbuldan serkan bey le görüşebilirsin sana cok uygun fiyata devirdaim pompası alabilirsin.. sende sivasta anlaşmış oldugun bir ustaya uygun fiyata değiştirirsin... serkan beyin gms: 0536 422 91 45 .. ben izmirde 450 tl dedikleri devirdaim serkan beyden 170 tl ye aldım

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba ne kadar çabuk halletmek gerek bu işi?

Bir de yan sanayi ürünler varmış. Bunlar DOLZ ve GRAF adında iki marka. Bir yerde servislerin de bunları kullandığını okudum. Fiyatları 100 Tl civarında. Kullanmamız durumunda herhangi bir sıkıntı yaratır mı sizce?

sandalet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracımda belirli bir süredir su eksiltme sorunu vardı. 100 km yol yapınca yaklaşık 0.5 lt su eksiltiyordu. Bugün usta olmayan birine gösterdim, suyun devirdaim'den sızdığını söyledi.

İlacı nedir diye sorunca "ya tıpası değişir ya da tamamen değişir" dedi. Ben de baktım su cidden ordan kaçırıyor.

Sizce konulan teşhis doğru mu, sorunu nasıl halledebilirim ve kaça mal olur bu iş?

aynı sorun bende de var 3 hafta önce lpg taktırdım lpg den sanarken devirdayimden çıktı sorun. bugun bir kaç yerden fiyat aldım ama işte devirdayim değiştirirken trigerinde değişmesi gerektigini söylüyorlar . arabayı alalı 5 ay oldu bende ne zaman değiştirildigini bilmedigimden trigerin mecbur değiştirecem sanırım işçilikle 350 civarına patlıcak

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Graf markada karar kıldım. Forumlarda karşılaştığım en yaygın ithal yan sanayi.

Önerilir mi Graf?

fenci44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün devirdaim değiştirmek için aracı sanayiye bıraktım bir yere gittim 220 tl dedi başka bir yerde graf marka 70 tl dedi ve bende grafı tercih ettim bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba sağolun

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
graf devirdaimde 1.sınıf yan sanayidir değiştirebilirsiniz

fenci44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta devirdaimde sorun olduğunu söyledi güvendim işin açığı yeni geldiğim bir şehirde ilk defa gittiğim sanayide tedirgin oldum sizce devirdaim dışında bişey olabilirmi yani onu değiştirirsem sorun hallolurmu

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G orjinal devir daim İnternette 110 TL civarında, Graf 55-60 TL civarında. Triger değişince devir daimin değiştirmek en mantıklısı.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Astra G orjinal devir daim İnternette 110 TL civarında, Graf 55-60 TL civarında. Triger değişince devir daimin değiştirmek en mantıklısı.
+1 zaten takım değil mi bunlar ya. ben polo aracımda trigeri değiştirmiştim takım haline devirdaimde değişmişti. bence trigeri değiştir bahane ile yeni devirdaim sahibi olursun :D konuyu mu hortlattım ne :D:D:D