Dehşete Kapıldım!!!!

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun tek çözümüvar ve ben onu yaptım. aynen yukarda anlatıldığı gibi araçlara tekme atarak gezen zevzek bir serseri gurubunudan 2 tanesini kaçarken yakaladık. gece saat12,30 civarı. ağzını burnunu dümdüz ettik. akıllandınmı diye sorduk evet abi özür birdaha yapmayacaz dedi. istersen yap dedim gönderdim.

Polisi arayacanda derdini anlatacanda polis gelip bunları bulacakta ifadelerini alacakta sen şikayetci olacanda ................. ölme eşşeğim ölme. kendi işini bazen kendin göreceksin. malıma zarar verenin canına zarar veririm.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ankara'da Eryaman da oturuyorum bilenler bilir altındağ tarafları gibi değil daha nezih bir semttir ama az önce

ben 23 senedir o altındağda oturuyorum benim mahallemde kimsenin arabasını taşlamadılar 1(aydınlıkevler)
nezih dediğin yer sincanla iç içe 2
1 saatte sehre indikten sonra nezih değil elit olsa neolur3
artı bes sene önce o nezih semtte dolmustan yada arabadan inince köpekler saldırıodu

Son düzenleme:

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bunun tek çözümüvar ve ben onu yaptım. aynen yukarda anlatıldığı gibi araçlara tekme atarak gezen zevzek bir serseri gurubunudan 2 tanesini kaçarken yakaladık. gece saat12,30 civarı. ağzını burnunu dümdüz ettik. akıllandınmı diye sorduk evet abi özür birdaha yapmayacaz dedi. istersen yap dedim gönderdim.

Polisi arayacanda derdini anlatacanda polis gelip bunları bulacakta ifadelerini alacakta sen şikayetci olacanda ................. ölme eşşeğim ölme. kendi işini bazen kendin göreceksin. malıma zarar verenin canına zarar veririm.
Benim aklımda süper bi fikir var da işte yapamıyorum yasakmış...

En temizi hastanelik etmeden köteklemek. Akıllanana kadar...

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar bı ıkı sene sonra buyucekler adam olcaklar naptık bız ne salakmısız dıceklerde,memleket asıl sapıklarla napıcak hergun haberlere bakıyorum tecavuz,kucuk cocuklara taciz,kacırma ben acıkcası artık daraldım bu mevzulardan bızım gıbı bır ulkeye bolesıne sapıklıklar yakısmıyor bence bunun ustesıne gıtmek lazım gerekırse idam ın gelmesi lazım böle insalara baska turlu hıc bırı adam olmaz cıkıyor hapısten hıc bısı olmamıs gıbı devam edıyor yıne sapıklıga bence 18 -19 yasında bı grubun yaptıgı zevzeklık yerıne bız en cok bu konuları tartısmalı ve buna bır care bulmak ıcın mıllet olarak bısıler yapmalıyız.saygılar

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Demetevler 12. Cadde oturuyorum. Sitenin önünde park var. Bazı geceler uyku tutmayınca balkonda otururum. Parkta gençler olur 17-18 yaşlarında. Araba taşladıklarını görmedim ama parka acayip zarar veriyorlar. Polisi arıyorum, geliyor, gençleri dağıtıp gidiyor. Ertesi gece yine aynı...

4 yıldır Ankara'dayım. 2005-2006 yıllarında gece parkta oturulmuyordu. Hiç başıma gelmedi ama bu serseriler parkta oturanları gasp etmişler, hatta birine de bıçak salllamışlar ama tutturamamışlar. Son 2 yıldır parklarda güvenlik, en azında saat 11'e kadar duruyor. Son 2 yıldır da hiç böyle şikayet duymadım.

Gençlik çok kötü. Gençliğin halini görmek istiyorsanız liselere gidip bi bakın. İçler acısı...
2006 yılında Abidinpaşa E.M.L'nde Okul deneyimi dersi için yarım gün gidip derslere giriyorduk. Ben o günden beri bu ülkenin geleceğinden şüpheliyim...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıslatıp ıslatıp dövcen bunları,dinlencen bi daha bi daha bi daha dövcen..dinsizin hakkından imansız gelirmiş....ya trenleri taşlayanlara ne demeli?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğitim şart, ama eğitmekle uğraşacağına patakla gitsin, eşşek sudan gelinceye kadar hemde...