yine ben yine üzücü bir olay...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çarşamba günü karşıdan geliyoruz malum bayram ve köprü trafiği.kımıl kımıl yol iğne atsan düşmez bide istanbullular bilir çağlayan kapandığı için o taraflar daha bi kilit oldu.bi renault trafic o sapaktan taaaa 3 şeridi işgal edip en sola atladı bende 10-15 gidiyordum o ara 30-40 oldu süratim asıldım frene sert oldu haliyle selektör korna.artiz ordan cins cins bakıyor araba içinde şapka takan gözünde güneş gözlüğü (ortada güneş yok)ailem olmasa yanımda inip dalacam zaten dewirlerde geziyorum şu sıralar :D arabada el freninin yanında piçek :D koltuk yanında haydar :D koltuk altında keser war :D torpidoya da bi altı patlar koydum mu tamamdır :D Allah sonumuzu hayr etsin.Zorla kaşınıyorlar :mad: Bayıra karşı yatır beni,tırmala beni kaşı beni modu :mad:

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çarşamba günü karşıdan geliyoruz malum bayram ve köprü trafiği.kımıl kımıl yol iğne atsan düşmez bide istanbullular bilir çağlayan kapandığı için o taraflar daha bi kilit oldu.bi renault trafic o sapaktan taaaa 3 şeridi işgal edip en sola atladı bende 10-15 gidiyordum o ara 30-40 oldu süratim asıldım frene sert oldu haliyle selektör korna.artiz ordan cins cins bakıyor araba içinde şapka takan gözünde güneş gözlüğü (ortada güneş yok)ailem olmasa yanımda inip dalacam zaten dewirlerde geziyorum şu sıralar :D arabada el freninin yanında piçek :D koltuk yanında haydar :D koltuk altında keser war :D torpidoya da bi altı patlar koydum mu tamamdır :D Allah sonumuzu hayr etsin.Zorla kaşınıyorlar :mad: Bayıra karşı yatır beni,tırmala beni kaşı beni modu :mad:

çağlayana gelmeden mecidiyeköyden e5 e baglantıda sagda yol şeride baglanır ama ne baglanma. 200 metre. bu arada normal serittekilerde saga kaçıp daralan yolda onlerindeki aracları solluyorlar.

ve bu istanbulda her yerde mumkun. bunu bildiğim için bu gibi yollarda mumkun oldukca aracı yola ortalar gecmek isteyenin onune böylelikle takoz koyarım. daha bugune kadar kimse cekil demedi diyemedi. arkamdaki aracın trafik içinde uyanıklık yapıp onume gecmeye hakkı yoktur. o gececek diye ben fren yapacagım sonra arkamdaki bi fren derken al sana duran trafik.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bunlarla uğraşmaya değmez. Benimde başıma benzer bir olay gelmişti ve oda VW caddy idi. bu caddyciler bir havalı oluyor.nedenini bilmiyorum.

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef Türkiyede böyle şeylere alışık olmalıyız.hele ki sıfır ve şık bir aracınız varsa blerek vuran dengesizler bile var.!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkurler arkadaslar. bugun sabah çıktım olayın olduğu yere gittim. olay yerinde mobese kameraları mevcut. oradan karakola geçtim. ne deseler beğenirsiniz. bugun git yarın gel dediler :) karakola girdim.önce bayramlastık. sonra olayı anlattım. görevli arkadas dün biz yoktuk olaydan haberimiz yok. yarın sabah gel sen o zaman anlat derdini dediler. olay esnasında görevli olanlar yarın sabah geleceklermiş. nasıl bir güvenlik sistemi bu anlamıs değilim. neyse çıktım ordan gidiyorum aksarayın tam merkezinde bolca ekip aracı duruyor. onların yanına gittim onlarlada konustuk. evet dün anons yapıldı ama aracı alamadık hala dediler. neden şikayetçi olmadığımı sordu. olayı anlattım. neyse olaya yönelik birşey yapamayız ama tam plaka olsaydı hemen şuracıkta ceza yazardım dedi polis. bende siz adamı alın olay belli dedim. kanıtın varmı dediler. bende kameralar vardı hemen önünde oldu dedim. yazılı olarak suç duyurusunda bulunmadığım için olaya yönelik birşey yapamayız ama aracı alırız görüntüleri izleriz trafikteki hatalarına yönelik ceza keseriz dediler. bende siz bulamıyorsanız biz halledelim o zaman dedim. polisler güldüler biraz. neyse öyle geçti. ama ah ettim. ya ben bulacam kafasını kıracam o herifin yada eğer ben göremeden s.kt.r olup giderse bu şehirden umarım evine ulaşmaz.... ama ölsün istemem. bir kaç ay yatsın yeterli...

aynen mıtnatıs gibiyim. heyecan arayan varsa misafiri olabilirim. iki stres atarız ;)

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baseball sopam
bagajımda herdaim:D