yine ben yine üzücü bir olay...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık şunu anladım arkadaslar kimseye karsı iyi niyetli olmayacağım, trafik kurallarına uymayıp trafiği tehlikeye atacağım. böylesi daha iyi oluyormuş.

geçen sefer acaba hata mı yaptım diye soruyordum hatırlıyorsanız ama bu sefer %100 eminim hatam var. evet hatalıyım çünkü 2 şeritli yol sağ tarafta araçlar parketmiş kullanılan tek şerit yani. hatamı söylüyorum şimdi. o yolda 45-50km/s arası gitmek. meger biz bilmiyormusuz minimum hız 150km/s'miş o yolda.

olayı anlatayım şimdi evde otur otur canım sıkıldı bir arkadası aradım ve 1 saat içinde bulusacağız diye karar verdik. neyse vakit geldi ben evden çıktım arkadasın yanına gidiyorum ama o kadar sakinim ki anlatamam. neyse yukarıda bahsettiğim yolda en önde ben arkamda tanımadığım 2 arabada daha yaklaşık 50km/s hızla gidiyoruz sağ tarafta park halinde araçlar var. bi ara yol iki şeride yükseldi sağ aynaya bi baktım 4. araç bi anda ben dahil üç aracı sağımızdan kornaya basarak geçti.. en önde benim dedim ya benim önüne geçti el hareketleri falan yaptı. kafam attı orda. neyse sinirlendim selektor falan yaptım. tabi bu arada yol tek şerit hala. neyse bu adam 400-500mt kadar gitti. sağa çekti elini çıkardı dur diye işaret yaptı bana. sol tarafına durdum camı birazcık açtın ne var diye biraz sert çıktım ama kesinlikle argo kelime kullanmadım. neyse bu küfretmeye başladı falan. neymiş efendim neden yavaş gidiyormuşum, babamın malımıymış yol. çekilip yol verecekmişim. falan filan... bende işaret yaptım 1 dk bekle diye. telefonu aldım polisi aradım hemen. daha önce basıma geldiğinden biliyorum olayın gelişimini. o sırada bu hala konusuyor bağırıyor yolda. tek bir cümlesini anladım. "in lan arabadan" diye anırdı... o sırada polis yanıt verdi arabanın arkasına tekme attı bu p.ç, ben kaportaya vurduğunu görünce biraz ilerledim sağa çektim hemen. o sırada bu p.ze.nk arabaya binip ters yola girip kaçtı gitti. ben kaçtığını görmedim o sırada etrafta üniversite öğrencileri vardı onlar abi kaçıyor falan diye seslendiler. neyse polisle konusuyoruz o sırada. ben ekip yollayın dedim adresi verdim o sırada bu kaçtı işte. plakayı tam alamadım ama aksaray küçük yer ve 01 ile baslayan füme vw caddy diye polise bildirdim. polisle olayı konustuk biraz. şikayetçi olmayacağımı söyledim. poliste isterseniz biz sizi bu numaradan tekrar arayalım adamı karakola alınca dediler. bende beni aramayın gerekli olanı yapın dedim. o sırada telsizden anons etti 01 plakalı caddy diye. karakola alacaklarmıs ve gerekli ilgi ve alakayı göstereceklerini söyledi. o sinirle gittim arkadasların yanına.

yarın sabah kalkıp karakola gideceğim olayla ilgili bilgi almak için. ve o arabayı bu küçük şehirde bulacağım bu sefer. ne yapacağımıda iyi biliyorum. sizinlede paylaşayım. caberg'in motorsiklet kaskı var elimde o kaskı kafasında kıracağım elemanın tabi kafası o kadar dayanıklıysa. bunu yapacağım.. çünkü insan olmamak gerekmiş...

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de sağlam bi kask var yollayabilirim benim içinde bi kaç tane vurur musun lütfen....

maalesef insanlarımız böyle... 2 yıl önce de İncirli'den Merter'e kadar adam döner bıçağını çıkartıp sağ çek diye taciz etti senin yaptığın gibi polisi aradım o anda adamı çevirdiler ilerde 70 TL ceza kesmişler... adam nasıl hırs yaptıysa ilerde yetişti aynı hareketler vs. hani insanız ya yine de sakinim bulaşmamaya çalışıyorum o da herhalde acemi fln sandı iyice azıttı baktım olmuyor 2 yan 1 fren bi de sustalı camımın fitiline sapladım göreceği şekilde adam baktı yavaşladı sakinledi :D bunlar ancak diş gösterirsen kendilerine geliyorlar maalesef

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır yavaş kardeşim sakin ol suçsuz posizyodan suçlıuposizyona girmee

belasını başka yerde bulsun

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
boşver ya bugun banada oyle oldu sol serıtte yol ıstıyorum 3 lu serıt her serıt boş adam sola yapısmıs 70 le gıtmıyor sello yapıyorum gene yol vermıyor ben sagdan gectım guzel kalayladım korna bastım soldan yavasca ustune kırırarak gectım bunlar ınsan olamaz ya bana yapılmıycak hareketı yaptırdı helal olsun yaptıgım yanlıs ama sınırım zıpladı ya sayıya verıyolar ya sankı gecmıs olsun kardesım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gördun ıste mesut bu akşam otosansıt batcıga gıren şahıncı 3 serıt boş soldan gıdıyor lahılahe ıllalah dedırttı ya

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam kavga vs. çıkartmam. O yolda aynısını kontrolsüzce yaparken yol vermek yerine solladığı tarafa direksiyonu hafiften kırıcaksın ,yolun kenarında ne varsa bütün hızıyla giricek.

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam kavga vs. çıkartmam. O yolda aynısını kontrolsüzce yaparken yol vermek yerine solladığı tarafa direksiyonu hafiften kırıcaksın ,yolun kenarında ne varsa bütün hızıyla giricek.

Cani'sin Berkayy :D