CD600

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD600

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Arkadaşlar,
Görüşlerinize saygı duyuyorum. Dediğim gibi tercih meselesi..

Yok tercih bakımından söylemedim ben. Ama orijinal sistemin bize al bu yersende yemezsende diye sunulması saçmalık hatta terbiyesizlik.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sistemi satin alabilmem icin kusursuz bir navi sunulmasi lazim yoksa navi calismadiktan sonra vw nin bmw nin mercedesin standart sundugu 5 kurus para odenmeyen renkli ekranlardan bir farki kalmiyor bunu soylemeye calisiyorum 

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Bu sistemi satin alabilmem icin kusursuz bir navi sunulmasi lazim yoksa navi calismadiktan sonra vw nin bmw nin mercedesin standart sundugu 5 kurus para odenmeyen renkli ekranlardan bir farki kalmiyor bunu soylemeye calisiyorum 

navi olarak değilde müzik kalitesi olarak aradaki farkı hissettiniz mi cd400 ile navi600 arasında? birde nevcox müzik kalitesi ile cd400 navi600 arasında ses kalitesi olarak bir kıyaslama yapabilirmisiniz?

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

astraowner link' Alıntı:
Yalnız bahsi geçen o ekranda Higline paketlerde standart :)) Yani gene parasını çıkarıyorlar merak etmeyin. Astrayı almadan Golf Higline DSG alma aşamasından son anda dönen biri olarak bunu belirtim istedim..
:)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,
Adım geçmişken bahsedeyim.Opel Almanya'daki ilgili mühendisin bana yeni yıl civarında söylediği şeylerden birincisi gerçek oldu.İlk aşamada 2010 yılı araçlar için güncelleme çıkacağını söylemişti.Navigation.com sitesinde 2009/2010 araçlar için sadece Türkiye için 2012/2013 güncellemesi çıkmış görünüyor.İlgili resmi ekliyorum.Bugün tekrar opel türkiye'yi arayıp ilk Astralar için güncelleme cd sinin piyasaya sürülmüş olduğunu söyledim ve bu cd lerin türkiye'ye en kısa sürede getirilmesi için istekte bulundum.Tabi gene haberleri olmadıklarını, Almanya'dan resmi bilgi beklediklerini söylediler.Bir ihtimal mayıs başında 2011 araçların güncellemesi de çıkınca tüm cd leri birlikte gönderecekler.

49kq0.jpg
Bunlar çok güzel haberler. İnşallah Mayısta biz 2011 kullanıcılarının da yüzü gülecek....

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Yalnız bahsi geçen o ekranda Higline paketlerde standart :)) Yani gene parasını çıkarıyorlar merak etmeyin. Astrayı almadan Golf Higline DSG alma aşamasından son anda dönen biri olarak bunu belirtim istedim..
:)
biliyorum ama en azından astra da cosmo da standart sunsaydı bu kadar sorun yaratmazdı bunu belirtmek istemiştim bence sunroof ta en üst donanımda standart sunulmalı mesela mercedes c serisi en üst donanımda yani amg bi altı da dahil buna cam tavan standart geliyor üstüne para verilmiyor tamam fiyata etki ediyordur ama sonuçta en dolusu deyip üstüne birde yok navi parası yok sunroof parası istemiyorlar

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel in tipik şuursuz fiyatlandırma politikası işte.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

joseph33 link' Alıntı:
navi olarak değilde müzik kalitesi olarak aradaki farkı hissettiniz mi cd400 ile navi600 arasında? birde nevcox müzik kalitesi ile cd400 navi600 arasında ses kalitesi olarak bir kıyaslama yapabilirmisiniz?
arada fark varsa hissedilmiyor opel bile fark deyip satmıyor zaten bu cihazı sadece infinity ses sistemi var o da türkiye ye gelmiyor zaten.necvox taktırdıktan sonra ve önce olarak cd400 te bir fark hissettiğimi söyleyemeyeceğim çünkü ben farketmedim yani ses sistemini geliştirmiyor ama üstüne ses sistemi yapılırsa belki standart cd400 e göre daha iyi ses çıkışı desteği olabilir bu konu hakkında bilgim yok

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
arada fark varsa hissedilmiyor opel bile fark deyip satmıyor zaten bu cihazı sadece infinity ses sistemi var o da türkiye ye gelmiyor zaten.necvox taktırdıktan sonra ve önce olarak cd400 te bir fark hissettiğimi söyleyemeyeceğim çünkü ben farketmedim yani ses sistemini geliştirmiyor ama üstüne ses sistemi yapılırsa belki standart cd400 e göre daha iyi ses çıkışı desteği olabilir bu konu hakkında bilgim yok

Acaba cd400 ler arasında da fark varmıdır? necvox tan sonra ses gücü olarak olmasa bile ses kalitesi olarak fark olmalı diye düşünüyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Acaba cd400 ler arasında da fark varmıdır? necvox tan sonra ses gücü olarak olmasa bile ses kalitesi olarak fark olmalı diye düşünüyorum.
cd400 den cd400 e fark olduğunu sanmam ama model yılı değiştikçe hoparlör firması olarak çalıştığı şirketi değiştirmiş olabilir opel bu fark yaratabilir bizim ses sistemi zaten güç olarak iyi ama temiz bir ses almak için ayarları çok iyi yapmak lazım bu da idare eder kıvamına getiriyor anca ama bu sınıfta standart ses sistemlieri olarak değerlendirirsem bence kötü de denemez ama arka taraftaki hoparlörler tamamen çöp