CD600

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD600

Bir de öyle bir saklamışlarki astra nın en kötü yanlarından biri bu. İnsan aracın hoparlörlerine hiçbir yeri sökmeden aynı ön göğüstekiler gibi ulaşabilmeli. Kapıyı sökmek ne mantık anlamak mümkün değil.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

değiştirmemizi istemiyorlar sanırım bizim farkedemediğimiz bir kalite görüyorlar heralde  :) ama civicte de üstü kapalı kapı içini açmak gerekiyor bunu biliyorum yani genelde kapıdakiler için kapıyı açmak gerekmez mi?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

93 model concorde araçta hoparlörlerin kapaklarını yarım tur çevirip çıkarıyordunuz ve istediğiniz gibi değiştirebiliyordunuz. İstediğiniz gibi derken adam öyle bir yuva yapmışki 13, 16, 17 cm lik istediğiniz hoparlörü uygulayabiliyordunuz. Onun da kapı içleri ya komple deri yada komple kadife. Ve bu araç 90 ların üretimi. Gerçi üst segmentin çok kaliteli bir aracı idi ama 2010 nere 1990 nere.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
cd400 den cd400 e fark olduğunu sanmam ama model yılı değiştikçe hoparlör firması olarak çalıştığı şirketi değiştirmiş olabilir opel bu fark yaratabilir bizim ses sistemi zaten güç olarak iyi ama temiz bir ses almak için ayarları çok iyi yapmak lazım bu da idare eder kıvamına getiriyor anca ama bu sınıfta standart ses sistemlieri olarak değerlendirirsem bence kötü de denemez ama arka taraftaki hoparlörler tamamen çöp
Önlere benimde pek lafım yok ama kesinlikle katılıyorum arkadaki hoparlörler berbat ötesi cidden. Benimkinden çıkanlar GM markaydı ve Çin malıydı.

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar bir öneri,navi 600 e touch screen ekran takilmasi mumkun olabilir mi?

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar komik bir durum belkide ben bulamadım:) sadece navigasyonun çalışmasını istiyorum ama illaki müzik dinlemek zorunda kalıyorum:( (müzik iyi hoşta bazen dinlemek istemiyorum)
Bunu nasıl yapabilirim...

Bu arada navigasyon sanırım güncel ve gayet iyi...

Hyjal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba , aracınızı ne zaman aldınız , Ağustos ayında güncelleme geleceğini söylemişlerdi ama daha erkenden mi gelmiş acaba ? Sorunuz konusunda aracı teslim aldığımda anca cevap verebilicem :(

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okan7134 link' Alıntı:
Arkadaşlar komik bir durum belkide ben bulamadım:) sadece navigasyonun çalışmasını istiyorum ama illaki müzik dinlemek zorunda kalıyorum:( (müzik iyi hoşta bazen dinlemek istemiyorum)
Bunu nasıl yapabilirim...

Bu arada navigasyon sanırım güncel ve gayet iyi...
Direksiyon üstündeki ses kesme tuşu çalışmıyor mu?

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ses kesiliyorda bu sefer navide kesilmeyek mi? Ben radyo yada cd vs...calismasini istemiyorum...
Ben istanbulda asiyorum gordugum kadariyla navigasyon gayet iyi,  sokaklar  fialn guncel gibi kullandigim kadariyla...