CD600

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD600

aeozbay link' Alıntı:
Ebay den ve amazon dan navi600 için sd card satanlarla görüştüm. Onlarda yüksek fiyatlı satıyor. Daha bu işi çözebileni bulamadım.

cd600 de navigasyon için sd kart varsa hack lenebilir. dosyaların adını yazarsanız bir inceleyelim.

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sd card ın torrentini vs. dosyalarını aradım. Fakat hiç bi yerde bulamadım, o da sanırım daha hack lenemediğinden dolayı yok. Benim sd kartı bilgisayara takıp deneyeyim dedim ama bunda bir arıza olursa navigasyonu kullanamam diye vazgeçtim.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki ya birimiz yeni sürümü satın alsa diğer kişilere dağıtabilir mi ?

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte kopyalamaya karşı güvenlik var. Onu aşabilen biri olursa dediğin olabilir.

charliealpha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu nasıl bir navigasyon ki hiçbirşey yapamıyoruz. Satın alırken de bir dünya para verdik başka yazılım yüklenemiyor diyelim başka haritada mı yükleyemiyoruz?

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

janjan link' Alıntı:
Peki ya birimiz yeni sürümü satın alsa diğer kişilere dağıtabilir mi ?

CD500 olsa idi ayni model araca(Mesela 2011, ya da sasi numarasinda 10. hane B olan) sahip olan arac sahipleri bir araya gelip tek bir cd satin alip onu sira ile yükleyebilirlerdi. Bir defa yükleyince cd ile isiniz bitiyor. Fakat SD kartli navi 600 de haritanin okunabilmesi icin SD kartin takili olmasi lazim.

Söyle bir sey olabilir, ortak SD kart alinir, kart sira ile belli süre belli kisiler de kalir. Acil isi olan olursa birkac günlügüne karti siradaki kisiden ödünc alabilir:)

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=vehicle_dynamics link=topic=2468.msg210098#msg210098 date=1381841456]

CD500 olsa idi ayni model araca(Mesela 2011, ya da sasi numarasinda 10. hane B olan) sahip olan arac sahipleri bir araya gelip tek bir cd satin alip onu sira ile yükleyebilirlerdi. Bir defa yükleyince cd ile isiniz bitiyor. Fakat SD kartli navi 600 de haritanin okunabilmesi icin SD kartin takili olmasi lazim.

Söyle bir sey olabilir, ortak SD kart alinir, kart sira ile belli süre belli kisiler de kalir. Acil isi olan olursa birkac günlügüne karti siradaki kisiden ödünc alabilir:)
[/quote
14alkiss dancee opelin bulamadığını forum buldu......... kahka536

canfor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Mrb Astra cosmo almayı düşünüyorum navi 600 taktırmalı mıyım yardımcı olursanız sevinirim kullanan arkadaşlar memnunlar mı araca bi hava kattığını düşünüyorum

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,

Araciniza Navi600 taktiramazsiniz, fakat siparis sirasinda Navi600 lü arac istiyorum diyebilirsiniz.

Diger muadillerine göre en stabil calisan sistem orjinal sistem. Forumdaki diger basliklarda sonradan takilan cihazlar ile yasanan bazi sorunlari görebilirsiniz.Bunu diger sistemleri kötülemek icin söylemiyorum. Maalesef her sistemde olabilecegi gibi sonradan takilan navi de sorun cikabilir. Diger yandan orjinal sistem Bosch ile diger uzak dogulu cihazlar arasinda da büyük bir fiyat farki yok.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

canfor link' Alıntı:
Arkadaşlar Mrb Astra cosmo almayı düşünüyorum navi 600 taktırmalı mıyım yardımcı olursanız sevinirim kullanan arkadaşlar memnunlar mı araca bi hava kattığını düşünüyorum

Navigasyon taktırmayı düşünüyorsanız, sonradan başka marka cihaz taktırmak yerine siparişi geçerken NAVI600 opsiyonu istemeniz.