Castrol Magnatec hakkında...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağın tipi mobil 1 super s 10w-40 mış.sadece 10-40 değil yani.lpg li aracımın yağ değiştirme vakti geldi,8500 km oldu. daha yağ ,ilave etmedim.gayet memnunum..aynı yağı kullanacağım..

ne mutlu size..yağ eksiltmeyen bir opel motorunuz var:D hemde lpg li kullanımda:D

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
castrolu yerden yere vurdunuz da şimdi benim evvelki araç vw idi vw servisleri araçlarında magnatec kullanıyor o kadar dandik yağ olsa vw niye kendi araçlarına koysun ...
ben 10w-40 castrol magnatec kullanıyorum 3 yıldır bi sıkıntısını görmedim ...

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor yağının paketli halindeki raf ömrü 1 yıldır ve hiç bir ambalajlı paketde son kullanma tarihi yokdur buna dikkat edelim.
özellikle süper marketlerden internet ortamından ve yağ işiyle uğraşmayan ve yağ satanlardan uzak duralım.
sentetik katkılı yağların RAF ÖMRÜ 1 YILDIR.!!!!!!!

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende yağ değişimi ile ilgili yada arabamın donanımsal bir sorunu yüzünden sıkıntı yaşıyorum arabamda 0 40 mobil 1 kullandım 5000 km den sonra yol bilgisayarı uyarı verdi yağ seviyesi kontrolü yağ eksikliğinden mi başka bir sebepten mi bilmem ölçümlerimde yağ normal çıkıyor eğer yağdansa ince olduğundan şüpeleniyorum forumdaki arkadaşlarında ortak görüsü sanırsam bana yazılan cevaplardan anladığım kadarıyla 10 40 a göre 0 40 daha ince bir yağ iyi forumlar