Car 300 Aux Girisi Yapmak Resimli

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum mokia.teypi söktüm fakat içinde TDA7433D entegresi var.20 bacaklı.bu durumda bağlantı nasıl olacak datasından bakıp yardımcı olursan memnun olurum.birkaç resim koyacağım.kondansator kablo bağlantılarını hep eksi uçlara mı yapacağız.bendekiler farklı takılmış.kimisi artı ,kimisi eksi şeklinde entegreye bağlanmış.entegrenin 3,5,6,8 ve 10 nolu bacaklarında kondansator var.tşk.

Ekli dosyalar

• DSC00020.jpg
    DSC00020.jpg
    93.9 KB · Görüntüleme: 130
  • DSC00014.jpg
    DSC00014.jpg
    94.6 KB · Görüntüleme: 112

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TDA 7433D entegresinin resmini koydum.

Ekli dosyalar

• Untitled 1.jpg
    Untitled 1.jpg
    22.9 KB · Görüntüleme: 110

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Hasan konudaki resimde de videoda da açıkça gözüküyor zaten.
işaretli kondansatörlerin - uçlarını plaketten ayırıp ayırdığın - uçlara bağlyacaksın.
- ucu mp3 e baglarsan mp3 çalar.
- ucu plakete baglarsan radyo çalar.

dsc00020qix.jpg

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokia dostum.videoya baktım,aynen resimlerdeki gibi bağlantıları yaptım.6 bacaklı anahtarı verdiğin şekildeki gibi bağladım.fakat birtürlü çalışmadı.anahtarı sağa sola çekince dahi ses hiç kesilmiyor,sadece arkaya geçiyor parazit yapıyor..mp3 verince çok aşırı parazit ıslık sesi var.bence entgreler farklı ,aux yaptığın entegre 28 bacaklı, bendeki 20 bacaklı,arabam 2001 model car300 ama versiyon farkı var herhalde.verdiğim entegre resmine bakarak girişi söylersen memnun olurum.teyp sökük bekliyor.tşk.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
swıtch bglantısında sorun olabilir. kondansatçrlerden gelen ucu swıtchin orta bacağına bagla. diğerlerini saga ve sola.
Swıtch baglamadan videodaki gibi direkt baglayıp denedinmi..
dediğingibi devre yapısı farklı da olabilir.
o entegre 4 kanallı gözüküyor 2 kanal olsa kolaydı.
direkt bi bagla dene ses alabilecekmisin.
olmazsa entegrenin şemasını çıkarmışsın zaten Out uçlarına dene

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum ,entegrenin çıkış alacağımız yerinden kesin emin misin.bağlantıda sorun yok .swiçte ,kondansatörü ortaya bağlasamda sorun düzelmiyor.sağa sola verince parazit yapıyor.sanki çıkış yeri yanlış gibi.entegreyle oynarken teypi bozmayalım.direk te denedim olmadı.tşk.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
dostum ,entegrenin çıkış alacağımız yerinden kesin emin misin.bağlantıda sorun yok .swiçte ,kondansatörü ortaya bağlasamda sorun düzelmiyor.sağa sola verince parazit yapıyor.sanki çıkış yeri yanlış gibi.entegreyle oynarken teypi bozmayalım.direk te denedim olmadı.tşk.

Sendeki teyp mimarisi farklı sanırım. videoda da gördüğün gibi ses gayet temiz çıkıyor. hata yok diyorsan farklı bi yerden alman gerek.

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum,bütün teyp markalarında aux giriş yaptığına göre senin bu entegre konularında elektronik bilgin var muhakkak şüphesiz..benim entegreyide iyice baksan tam hangi ayaksa ona bağlantı yapayım.kontansatörler çok küçük,olmadı onu dene olmadı bunu deneme şansım yok.out çıkışı dene diyorsun fakat bunlar direk entegreye lehimli.arada kondansator yok .entegreden bacağı ayırıp mı lehimleyeceğiz.eğer senin entegrede aux giriş yok olmaz diyorsan hiç uğraşmayayım.tşk.

Vectra GLS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car300 arabaya bağlamadan çalıştırabilirmiyiz çalışır ise bu code olayını nasıl çözücez

yada bu kodun hangi entegrede olduğu bilen varmı pc ile kodu çözsek ve yeni şifreli halini eproma yüklesek

Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bende yaptım. Sonuç süper teşekkür ederim. Ben 5 ayaklı jak kullandım arada başka switche gerek kalmadan birtek jakla halloldu. Kablo biraz emanet durdu güzel birşeyler ayarlayacağım.

spa0256g.jpg