Astra H AUX GIRISI YAPMAK CD30 mp3, CD70 , DVD90

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cengiz abi cd 30 mp3 vectra c de aynımıdır bağlantılar acaba ?

Teyp aynı oldugu için baglantıda aynıdır telefon kanalını aux içim kullanabilirsin.

arkadaslar merhaba, bende soket var 2007 mayis model opel astra sport araba
kabloyu servisten siparis verdim 3 gun sonra geldi gittim ustabasina danisayim dedim parayi odemeden ustabasi bana tech2 nin aux fonksiyonunu aktiflestirmeyi bloke ettigini beyan etti, yani bu ozellik parali oldugu için ucuza maletmeyi engelleme amacli sistem engelliyor aktiflestirmeyi bayagi bir tartisma sonucu beni ikna etti ve kabloyu almaktan beni vazgecirdi paran bosa gider dedi kimse aktiflestiremez aux fonksiyonunu cunku opelin sistem(tech2) bloke ediyormus, aranizda dolayli yollardan yaptiranlar var mi???

Tanıtmak için teybin araçtan boşandırılıp sıfırdan Aux lu olarak tanıtılması gerek. Eğer teybi araçtan boşandırmadan özelliği açmaya çalıştıysa teyp engellemiştir.

Opel engelese dahi her şeyin bi yolu var. yapmak isteyen teybin içindeki epromu deiştirir yine yapar.

kenfat10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aux in girişi için cd30 mp3 teybimde bütün pinler dolu olduğu ve sokette el freni altında olduğu halde tech2 ile aktiflestiremedim.CorsaD sen çıkma cd30 mp3 denedim çalıştı onun kodu 061 di kendi teybimede onu yükledim gene çalışmadı.Duyurulur
Yarın opcom ile teybi araçtan boşayıp CD 40 (aux in) yazan bir code index var onu yükleyeceğim.Daha önce DVD 70 bile denedim ama boşamadan denemiştim.Denediğim corsa D ünitesi iphone4 ten muazzam ses verdi.Telefon girişi sanırım beni tatmin etmez
Paylaş

kenfat10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada corsa D ninkini denerken BiD ekran sade moda geçtiğinden AUX İN yazısını göremedim haliyle.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu dağılmış,
Soket var yok, sisteme nasıl yüklenir derken 12 sayfa konudan kopmuş.

Şu işi Türkçe detaylı anlatacak yok mu, mantığı anladım ama kabloların uçları tam olarak nereye bağlanıyor? Dişi kısım nasıl bağlanıyor? . Yapılışından çok, yapılmış hali üzerinden, renkli kablolar gösterilerek anlatılırsa iş çözülecek.

Son düzenleme:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımın orjınal ünitesi cd30 mp3 6 tus radyolu modelidir.aux girişi mevcut değildir.stereo aux nasıl yapılır bakındım edindim ama bir sanuca ulaşamadım.hatta xcarlink cadence vs markaların sd usb auxu içinde barındıran bi sistemleri var.bunun uyumluluguna baktım fakat sadece opellere olmuyormus.

bende bu sebeple aracıma yenı 9 tus radyolu auxlu modelden temın edıcem.aracıma (2005 corsa cdti enjoy)uyacagını düşünüyorum.çünkü aynı model astraların bırınde 6 tus birinde 9 tus radyolu model olabiliyor.sadece o panelle ilgili sıkıntı yasıcam çünkü benım panel düz temın edılcek tum modeller ıse ortadan şişkin duruyor.onuda çözmeye çalışıcam

ben kendımce olacagını düşünüyorum .bilgisi malumatı olanlardan ise düşüncem için yorum istiyorum olabilir mi?sıkıntı yasar mıyım ?

muratseymen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar astra aldim ama aux girisi yok sanirim ya da ben hala bulamadim :) yoksa nasil yaptirabilirim ya da yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

ahmcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar foruma henüz yeni üye oldum. Forumda gezinirken bu konu başlığını gördüm. Konuya benimde katkım olsun istedim. 9 butonlu cihazlar için aux aktifleştirme gibi bir çalışmam olmadı . Ben 2005 Astar h kullanıcısıyım. Benim arabamdada 6 butonlu eski nesil cd30 mp3 var ve bu cihaza telefon bağlantılarını kullanarak stereo aux girişi yaptım. Piyasada mono projeler zaten var.Hemen onlarla kıyaslamayın. Bu proje streo. Yapılamaz diyen arkadaşların neden böyle dediklerini anlayamadım. Projeyi tam bir yıl önce başka bir forum sitesinde açıklayıcı bir şekilde paylaştım. Proje gayet basit ve açıklayıcı.Tabi biraz elektroniğe yatkınlık gerekiyor. En kısa zamandada Opelim.net kullanıcıları ile paylaşacağım. İyi günler.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar foruma henüz yeni üye oldum. Forumda gezinirken bu konu başlığını gördüm. Konuya benimde katkım olsun istedim. 9 butonlu cihazlar için aux aktifleştirme gibi bir çalışmam olmadı . Ben 2005 Astar h kullanıcısıyım. Benim arabamdada 6 butonlu eski nesil cd30 mp3 var ve bu cihaza telefon bağlantılarını kullanarak stereo aux girişi yaptım. Piyasada mono projeler zaten var.Hemen onlarla kıyaslamayın. Bu proje streo. Yapılamaz diyen arkadaşların neden böyle dediklerini anlayamadım. Projeyi tam bir yıl önce başka bir forum sitesinde açıklayıcı bir şekilde paylaştım. Proje gayet basit ve açıklayıcı.Tabi biraz elektroniğe yatkınlık gerekiyor. En kısa zamandada Opelim.net kullanıcıları ile paylaşacağım. İyi günler.

abi ben vectra c uygulayacağım aynıdır teypler umarım :)

cehhennem13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze iyi günler arkadaslar benim size bir sorum olacak bilgisi olan arkadaslardan ricam .
elfreninin ordaki bölümde bende bir giris daha var pembe ve mavi renklerde o ne ise yarar