Cdr 500 Aux Girisi Yapmak Resimli

neeeron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba cengız abı benım teybım VDO CDR 500 BUNA AUX GIRISI YAPMAK ISTIRORUM ALDIM HATTA MALZEMELERI SANA BI SORUM OLACAK BI LINK VERMISSIN O LINKTEKI YERLEREMI BAGLIYORUM BIRDE O BIRDE TATA KABLOSUNU BANTLA HAPATIN DEMISSIN O NASIL OLUYOR BUNDADA KAPANACAKMI YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM ABI

neeeron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam cengız abı sana bırsey soracaktım abı yardımcı olursan sevınırım benı teyp vdo cdr 500 buna aux gırısı baglayacagım lınktekı gıbımı o yerleremı baglıyoruz onun dısında baska bı ıslem yapıyormuyuz bu data koblosunu bantlıyacakmıyız bızde

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdr 500 aux girişi de tamamlandı.cengiz beye çok teşekkürler.anahtarlı smd jack bulamadığım için anahtarsız yaptım ve içine mp3 cd si koydum. kullanılan malzemeler smd stereo jack 3 TL biraz blendajlı parça kablo ve çift taraflı stereo jackı olan hazır kablo 3 TL sonuç her zaman olduğu gibi muhteşem iyi varsın opelim.net
20140627_170103.jpg

Son düzenleme:

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar benim araca yapmistim aux fakat kablo kalabalik goruntuye sebeb oldugu icin yurtdisin aux lu bluetooth siparis ettim hem muzik dinliyorum hemde telefon la gorusme yapiyorum bu zamana kadar bosuna kabloyla ugrasiyormusum

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar benim araca yapmistim aux fakat kablo kalabalik goruntuye sebeb oldugu icin yurtdisin aux lu bluetooth siparis ettim hem muzik dinliyorum hemde telefon la gorusme yapiyorum bu zamana kadar bosuna kabloyla ugrasiyormusum

nasıl bir şeymiş bu ve montajını nasıl yaptın açıklarmısın

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
buyrun resim arkadaslar

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Tskler kardesim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 08:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:33 ----------

aux u kullananlar için ideal bir ürün

kiremith

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatmak gibi olcak ama ilk sayfadaki fotoğraflar görünmüyor. başka araştırdığım yerlerde de cdr 500 fotoğrafları var ancak içindeki bağlantı benim teybimle aynı değil. benim ki siemens vdo cdr 500 diye sanırım. burada vdo cdr 500 e yapanlar var ancak ilk sayfadaki fotoğrafları göremedğimden yapamadım. cdr 2005 yapılışına baktım teybin içi çok benziyodu. ancak işlem sonucu cd playerdan gelen ses yarıya düştü ancak aux bağlantısından hiç ses çıkmıyor. elinde bağlantı fotoğrafı olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

benim bağlantım :
u4HRgCv.jpg