Astra H AUX GIRISI YAPMAK CD30 mp3, CD70 , DVD90

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TR de CC20 li kaset calarli araba varmi varsa cok uzucu yaw hala kasetli araba. Bence bunu yapacagina git CD30 MP3 al aux destekleyenden cikma 150 - 200 lira arasi kodlu olanlar kodunuda o fiyata kiriyorlar. YAni 300 TL ye halledersin.

hocam arabam ankarada 300 tldem hazır kim yapıyosa bilgi verinde gidip yaptırıyım allah rızası için sıkıldım radio dinlemekten

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H AUX GIRISI YAPMAK CD30 mp3, CD70 , DVD90
7643103310_20681_LO.JPG

Youtube video
İZLE

PROJEYI INNDIR.. PDF FORMATINDA... ( Lisan farklı ama resimlerden çözeblirsiniz. )

YAPIM ASAMASI VIDEO

Akü den teybe extra kablo çekmeniz gerek bi swıch üzerinden geçirerek teybin resimdeki soketine baglıyorsunuz.
Çakmaklığın yanındaki swıch e basınca Drekt AUX girişine geçiyor. Bidaha basınca teyp normal kendi fonksiyonlarında çalışıyor
Diğer AUX girişiinin kablolarını da resimlerdeki gibi baglıyorsunuz.

pa274954ex8.jpg

pa244926sx0.jpg

pa244927vr4.jpg

pb035028nl4pu1.jpg

pb035027uk5.jpg

pb035029qc9.jpg

pa244917iq1.jpg

pb024995gb1.jpg

acaba cc 20 teyp içinde aux yapılabilirmi yada external in den bişeyler bağlanabilirmi bilginiz varmı ?

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cc20 için paylaşım yapmayı düşünüyor musunuz?
cc 20 için bugün uğraştım oldu yapmak isteyen arkadaslara anlatabilirim resim cektim yapım esnasını fakat ufak tefek işler kaldı (jak felan bağlıycam ) daha sonra yeni konu açıp paylaşmayı düşünüyorum.

astra_cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Bu aşağıda anlatılan resimli soket olayını benim arabamda da9 hafızalı teyp olmasına rağmen bulamadım. Dediğiniz yeri söktüm ama hiç birşey yok?? araç 2007 Astra Cosmo
Bilgisi olan var mı?

ASTRA H AUX HAZIRLIĞI KONTROL...........

Arkadaki boş gözü söküp altaki soket varmı kontrol ediyorsunuz.

Plastic_Pull_up.jpg

Soket resmi

Jack_Notmounted.jpg

Soket varsa sadece AUX jakını alıyorsunuz (parça numarası 6780549 yada 34948601)

Jack_mounted.jpg

varsa el freninin yanına monte ediyorsunuz

ss100350eg2.jpg

aux_mp3.jpg

astra_cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Resimdeki gibi el freninin arkasındaki kapağın altında soket olayını bilen var mı? Benim teyp te 9 hafızalı cd30 mp3 fakat öyle bir soket göremedim?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
soketi gormediysen yoktur, hepsinde olacak diye birsey yok.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi cd 30 mp3 vectra c de aynımıdır bağlantılar acaba ?

astra_cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soketi gormediysen yoktur, hepsinde olacak diye birsey yok.

Doğru diyorsun, fakat takıldığım şey arkadaşın yukarıda bahsettiği tüm özellikler aynı iken böyle birşeyin olup olmaması neye göre değişiyorki? 9 hafızalı teyp ise orada açın soketi göreceksiniz diye yazılmış
Ben araca gerçekten aux girişi yapmak istiyorum bunu en kolay yoluda bu şekil diye düşünmüştüm.

112112

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba, bende soket var 2007 mayis model opel astra sport araba
kabloyu servisten siparis verdim 3 gun sonra geldi gittim ustabasina danisayim dedim parayi odemeden ustabasi bana tech2 nin aux fonksiyonunu aktiflestirmeyi bloke ettigini beyan etti, yani bu ozellik parali oldugu için ucuza maletmeyi engelleme amacli sistem engelliyor aktiflestirmeyi bayagi bir tartisma sonucu beni ikna etti ve kabloyu almaktan beni vazgecirdi paran bosa gider dedi kimse aktiflestiremez aux fonksiyonunu cunku opelin sistem(tech2) bloke ediyormus, aranizda dolayli yollardan yaptiranlar var mi???