Cdr 500 Aux Girisi Yapmak Resimli

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
teşekkürler hemşerim yarın bi uğrayayım bakalım bu alinin yanına sonuç ne olacak

H

hasanxon

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar niye cd takmaya uğraşiyorsunuz cd'yi takinca temas ettiği bir anahtar vardir içinde o anahtarin uçlarindan ön panele kablo çekip küçük dokunmatik bir anahtar koyabilirsiniz

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz reis durup dururken aklıma bir şeyler sokuyosun :D önce direksiyon aparatı hadi ondan vazgeçtim orj. bozmamak adına ama bu proje süper olur gibi :)

bunu ankara da yaptıran yada nerede yapıldığına dair fikir verebilecek olan var mı ?

olmadı ahmet2002658 arkadaşın teypcisine göndersek kargoyla ücretini de versek yapıp yollar mı acaba ?

hasan9663

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a. beyler aux girişini yaptım ama sol ön ve arka hoparlörlerden ses çok az ve aşırı cızırtı yapıyor neden olabilir ? bu arada teybım cdr500 lütfen yardımcı olun.

sezo33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablo bağlantıların hatalıdır büyük ihtimalle doğru bağlantı yapılırsa hiçbir sorun olmadan çalışacaktır.

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba cc 20 teyp içinde aux yapılabilirmi yada external in den bişeyler bağlanabilirmi bilginiz varmı ?

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba cc 20 teyp içinde aux yapılabilirmi bilginiz varmı

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi benim aracımda Alpine CDE 100Eub Marka Teyb var bunun aux girisini bende calıstıramadım.Telefondan sarkı dınlemek ıstıyorum kablo Usb modlu takıp Aux secıyorum ama calmıyor.Yoksa benmi yanlıs yapıyorm :S

neeeron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam öncelikle ellerinize sağlık

ben size bir kaç birşey soracağım benim arabam astra radyoya aux bağlayacağım biraz görsel olarak farklı gibi içi aynımidir ikincisi boş cd mi takılı olması lazım birde o bantlı olan yer data kablosun olduğu yer o bantlı yer bantlı olarak mi takılılacak teşekkürler

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. "CD30 MP3" orjinsl teyp için aux girişi yapan oldu mu? ya da Bu konuda bilgisi olan var mı?

İyi forumlar