BRC mi ZAVOLİ mi

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC deki çıt çıtı söylediler önceden ..Atikerin şıkırtısı da aynısı olabilir ama çelişkili yorumlar alıyorum arkadaşlardan ..BRC daha çok ses yapıyor diyende var ATİKER şıkırdıyor diyen de.. bu regülatörün sesi imiş galiba ve az çok hepsinde varmış dediklerine göre.Şunu mu taksak bundan mı alsak hangisi iyisi tarzından tüm nazlanmalarımızın temelinde arabanın aslında olmayan bir sistemi montajlamaktan geliyor galiba. sistemle alakalı bir sürü arızaya mahal vereceğini bilerek LPG ye geçmek veya geçmemek bütün mesele bu sanki..keşke benzin bu kadar pahalı olmasaydı da sair yolları arar olmasaydık.

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atıkerin italyadan ithal ettiği horizon enjektörler var 2.7 ohm
bunlar şakırdıyor arkadaşlar, hatta dikkatli dinlerseniz araç içinden dahi duyuluyorlar.
ama kaliteliler, açılıp kapanma süreleri oldukça az :)

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun teknik araştırmam sonucu BRC taktırdım ve çok memnun kaldım şunuda eklemek isterim OPEL ve CHEVROLET sıfır araçlarda BRC ile çalışıyorlar...

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun teknik araştırmam sonucu BRC taktırdım ve çok memnun kaldım şunuda eklemek isterim OPEL ve CHEVROLET sıfır araçlarda BRC ile çalışıyorlar...

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anda araça serviste arkadaşlar. atiker taktırıyoruz, akşama alacağız . paramız kadar taktıralım dedik..iyi olur ia.

Son düzenleme:

erhan bağarkası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda brc var gaza yüklendiğim zaman benzine atıyordu brc servisine gittim bu olmaz diyerek yeni kit taktılar 2 ay kadar oldu yapılalı şimdi yeni kittede aynen devam ediyorkafayı yemek üzereyim 1200 tl masraf etmeme rağmen değişen birşey yok sebebi ne bilmiyorum ama kesinlikle BRCyi tavsiye etmiyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee brc bayisimisin hayırlı olsun ne diyelim,bu kadar reklam...
ZAVOLİ 10 aydır kullanıyorum çok memnunum.

yoo brc bayisi falan değilim yazımın başındada söylediğim gibi araştırdım fikrimi yazdım...