BRC mi ZAVOLİ mi

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kaç Atiker kullanıcısı çıkıp dese hocam hiç bir sıkıntısı yok diye bana o da yetecek ..nerde kaldı telefex veya prins. tüpü ekonomik olsun diye taktırmıyormuyuz , 2000 tl lere varan maliyetleriyle bana çok gelir onlar :eek:

14 Ay ve 15000 km oldu tek bir problem yaşamadım böyle onlarca arkadas var sitede siz güveneceğiniz usta bulun Atiker Taktırın sıkıntı olmaz Trabzona yolunuz düserse gelin benim arabaya bakın

salih69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben işim gereği hergün 50 km yol yapıyorum. 3500 km oldu atikerle kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım.
Siz önce usta araştırması yapın. Adam gibi usta bulun ve atiker taktırın. Tüm montajların % 70 i atikerdir.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi usta + BRC mükemmel sonuç üç aracımızda toplam lpg ile 280 000 km ve hiç bir sorun yok.

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir forum sitesinden alıntıdır aşağıdaki paragraf:

''bende de aynı sorun vardı yaklaşık bir aydır bu sorunla uğraşıyordum. geçen gün lpg servisinde ayar yaptırdım. arıza lambası,abgas yazısı ve diğer sorunlar olan devir satinde düşme kalkma sorunu, stop etme ,gaza basınca geç tepki verme ve 4000 devirde gaz yememe sorunum giderildi.ama 100 km yol yaptıktan sonra abgas yazısı ve motor arıza lambası tekrar yandı.şu an aracımda sorun yok arıza lambasını ve abgas uyarısını artık takmama kararı aldım sizede takmamanızı tavsiye ederim''

en sorunsuzu en pahalısımıdır, ustası iyi olanımı? Atiker taktıracaktım pazartesi günü ..bunu okuyunca tedirgin oldum doğrusu.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbiri

mapsız prins 1700
maplı prins 2000

mapsız da olabilir...

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:sorry:map nedir?
Prins çok pahalı değilmi..? arabanın 1/8 ine değermi bilemiyorum.

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker çalışırken şıkırtı yapıyor dedi bir arkadaşım..doğrumudur?

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tereyağlı trabzon pidesi yedirirsen geliriz bir gün ia.:rolleyes:

Gelin Ne Demek Zevktir Bizim İçin
Şıkırtı Duymadım Ama Sonucta Benzine ilave çalışan bi sistem var Ses Biraz Değisiyor ama Kaput kapalıyken yada arabanın içinden anlaşılmaz BRC de eskiden çıt çıt bi ses vardı onla karıstırmıs olabilir arkadasınız