BRC mi ZAVOLİ mi

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
atiker beyin hariç yerli üretim beyinlerin hepsi italyan malı arkadaşlar

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabanın beygiri yüksek (hepsi hepsi 125 hp) zavoli takalım arabana diyen ustanın bu lafında bir haklılık payı varmı? yükseh hızlarda gaz yetiştiremiyormu acabaa atiker?

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende zavolli kullanıcısyım ve memnunum herşeyi ile filtre değişimi yaptırıyorum sadece. Saygılar.

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc servisini aradım bugün fiyat almak için.1500 tl /10 taksit e bıraktı. aynı servis Atiker de takıyor.. ustasına sordum zavoli -brc ve atiker..i dediği laf;hepsinin kalitesi aynı aralarında-fiyatları dışında- hiç bir fark yok, ama usta iyi olmalı dedi. forumda herkesin ortak paydası buydu sanırım; usta işinde usta olmalı. iyi bir usta bulursak fahiş fiyata yamancı mallara ne gerek var?

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atıkerde dikkatimi çeken kalitesizlik dış malzemerdeki parça kalitesizliği malesef.
parçalarda oksitlenme var özellikle bağlantı ekipmanlarında.
bunun dışında yurt dışından ithal ettikleri LPG beyni ve enjektörlerinin parça kalitesi güzel

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babamın aracına 4 sene önce Zavoli takıldı 30 küsür binde takıldı lpg ve şu anda 100bin küsürde. Otomatik araç ve düzenli bakımları haricinde hiçbir sorun yaşatmadı. Tüm markaların (BRC, Atiker, Zavoli vs.) beyni aynı (İtalyan) diye biliyorum ben ama Zavoli'de montajda kullanılan parçalar da İtalyan diğerlerinde yerli. Fiyat farkı bu yüzden oluyordu biz taktırdığımız zamanda. Asıl önemli olan montajını iyi bir yerde yaptırtırsanız ve araç alıştıktan sonra bakımı götürdüğünüz zamanda istekleriniz doğrultusunda ayar yaptırırsanız hiç sorun yaşamazsınız ve LPG olduğunu unutursunuz. :)

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence BRC veya Landirenzo , bunlar da kesmez derseniz Telefex veya Prins

bir kaç Atiker kullanıcısı çıkıp dese hocam hiç bir sıkıntısı yok diye bana o da yetecek ..nerde kaldı telefex veya prins. tüpü ekonomik olsun diye taktırmıyormuyuz , 2000 tl lere varan maliyetleriyle bana çok gelir onlar :eek:

osman öksüz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato