Beyaz ampül

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Beyaz ampül

halil abi  fotoları yeni gördüm. araba sevdana bir kez daha hayran kaldım... hadi abi kim tutar seni şu kapı içi ledleri de orjinalini yaparsın sen... bulursun bir yol... dancee

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
halil abi  fotoları yeni gördüm. araba sevdana bir kez daha hayran kaldım... hadi abi kim tutar seni şu kapı içi ledleri de orjinalini yaparsın sen... bulursun bir yol... dancee
para olsa adam akıllı şeyler yapacam ama hepsi birden olmuyor yavaş yavaş :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mavi olduğuna bakma. beyaz ışık veren bu işte. mtec t20 bunun aynısı. çiftine 17tl diyor. fiyat çok iyi ulaş kap bunu :)

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu turuncuya bir el atmadınız halil abi.turuncu alıyoruz 2 haftasonra rengi soluyo:)solmayan ampul istiyorumm. battle_Teroriste

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onu salihe soracaksınız. onun turuncular da solmuştu ama camı boya olmayıp kendinden turuncu ampul ver diyordu

madatruk01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
onu salihe soracaksınız. onun turuncular da solmuştu ama camı boya olmayıp kendinden turuncu ampul ver diyordu

"crome amber" tarzı T20 turuncu ışık veriyor diye biliyorum. Bunların dışı krom gibi ama ışık turunu yanıyor.

http://www.hids-direct.co.uk/xtec-wy21w-t20-7440-chrome-amber-indicator-wedge-bulbs-p-471.html
http://www.autojoy.com.au/product/lighting/color_bulb.htm

Türkiye'den bu ampülü aradım. HP buldum ama resimdeki ile söylenen ampül birbirini tutmuyor
http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-dipsiz-silver-vision-parksinyal-ampulu-2-li-85b12961/ProductDetails.aspx?productId=otm85b12071&categoryId=20024643

mail atıp sordum t10 5W diyorlar ama resimdeki ampül t20 21W. fiyatıda baya var  madd

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu 40 tl olan phılıps gunduzlere uyuomu pekı ben almayı dusunyrm

madatruk01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToLGa link' Alıntı:
bu 40 tl olan phılıps gunduzlere uyuomu pekı ben almayı dusunyrm

adamlara özellikle sordum T10 dedi yani uymuyor. ama resimdeki kutudaki 21W T20 olduğu yazıyor. Modacar sattığı içi 2. defada onlara sordum. bugun belki cevap gelecektir. bu paraya t10 olacağını zaten zannetmiyorum.

Birde çinden LED aldığım web sitesine mail attım onlarda tedarikçileri yönlendirdi. Oradakiler t20 canbus led vani hata vermeyen LED var diyor ama bana pek inandırıcı gelmedi. bakalım oradan çözüm çıkacak mı.

mephisto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende bugun servise gittigimde bu ampulleri taktılar ama yukarda arkadasımızın gosterdiği gibi fazla ışık vermedi bunun sebebi nedir ben uzun farları ve kısa farlarıda aynı bluelight ampulerden koydum ama onarda cok az ısık verıyorr bı yardımcı olabılırmısınız_??