Astra j Edition Ve Edition+'larda Bulunmayan Arka Iç Aydınlatma ve Okuma Lambası

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Attığın dikişler fena :)..Heryer parçalanır o dikişler kalır :)

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Araba dağınık derken :) Benim oğlan kadar dağınık değildir sizin çocuk :) Bu arada ellerinize sağlık konuyu ilgiyle takipteyim hocam.

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Attığın dikişler fena :)..Heryer parçalanır o dikişler kalır :)
Valla sonra açılır da bir daha uğraşırım korkusuyla örümcek ağına çevirdim. Yalnız ben dikiş sonlandırmayı bilmiyormuşum onu anladım. Bekarken diktiğim gömlek düğmeleri düşmeden iyi kalmış yerinde:) Bir video izleyip onu da öğrendim:)
Araba dağınık derken :) Benim oğlan kadar dağınık değildir sizin çocuk :) Bu arada ellerinize sağlık konuyu ilgiyle takipteyim hocam.
Teşekkür ederim. Çocuklar hep aynı... Yıkamadan çıkan aracı 5km gitmeden tekrar yıkanacak hale getirebiliyorlar:)

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Harika bir iş çıkarmışsınız.
elinize sağlık
Teşekkür ediyorum sağolun... Ama geliştirilebilir, hayal gücünde sınır yok. Hammaddemiz eps (köpük) olunca işlemek te çok kolay...

• Beğen
Tepkiler: piyanistce

piyanistce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resmen şaheser yaratmışssınız bende artık yapacağım ama elektrik hattı için tavandan gelen lamba kablolarına mı ek yapıyoruz kesin olarak? ve bu işlem sıkıntı yaratır mı acaba bir de bu kabloyu arkaya kadar ittirsek döşeme içinden geçmez mi peki ?

piyanistce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaslar bu isi yaomak icin sonunda zaman buldum fakat en onemli soruyu sormak istiyorum.
Arıza Işığı yakar miyiz malum lanet opel hicbirseye izin vermiyor sirf bu yuzden arka kapilara hoparlor takmaktan korkuyorum

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaslar bu isi yaomak icin sonunda zaman buldum fakat en onemli soruyu sormak istiyorum.
Arıza Işığı yakar miyiz malum lanet opel hicbirseye izin vermiyor sirf bu yuzden arka kapilara hoparlor takmaktan korkuyorum

Yakmaz. Sensörler sadece dış aydınlatmaları kontrol ediyor.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Tebrikler güzel çalışma olmuş, bu tarz çalışmalar insanı şevke getiriyor. Müsait bir zaman bulsam, var aklımda bir kaç şey :) Ve geneli aydınlatma üzerine :)

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Fikir ve uygulamalarınızı bekliyorum arabadaş😊 olarak.