AVM Otoparklarına Dikkat!

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün o kadar ilginç bir araba park etme durumuna şahit oldum ki fotoğraflayıp sizlerle paylaşmak istedim.  ???
İlk başta kaza olmuş zannettim ama araçların başında kimse olmadığını görünce ve araçların kaputlarıda soğuk olunca bunun bir park etme stili olduğunu kavradım.  walll
Muhtemelen park eden arkadaş rekor kırma derdine düşmüş ve ne kadar yakın park edilebilir onu denemiş.  ???
İnsan aracını bu şekilde park edince nasıl içi rahat edip başından ayrılabilir?
Hiç mi diğer sürücü çıkarken benim aracıma çarpar diye düşünmez?
Aracından inince nasıl park ettiğine göz ucuyla bile bakmaz mı?
En acayip olanı da, bu park mesafesinde bir gariplik olduğunu göremeyecek bir kişi nasıl ehliyet sahibi olur?
İki aracın arasında 1 cm bile yok. Adam yada kadın aracı bu şekilde park edip gitmiş. Belkide vurdu ve sonra bu şekilde bırakıp AVM'ye girdi.  madd

Kısacası AVM otoparklarında araçlarımızı mümkün olan en boş kısımlara ve mümkünse önüne, arkasına, sağına ve soluna araç gelemeyecek şekilde konumlandırmaya dikkat edelim.
ևünkü bu traktör şoförlerinden aramızda çok var. Gözümüz gibi baktığımız aracımızın durup dururken zarar görmesini hiç birimiz istemeyiz.

20130407171354.jpg

20130407171359.jpg

20130407171344.jpg

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AVM Otoparklarına Dikkat!

Ben genelde annemin, eşimin ya da kardeşimin - arkadaşımın aracına bu şekil yakın parkederim; gördüklerinde şok geçiriyorlar ya bayılıyorum  :D

Hayatı yaşanılır kılan basit zevkler işte  011zaa 011zaa

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yuh ??? ama maalesef böyle kerestelerde var işte.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

optimum avm de benim de başıma böyle bişe geldi.abimin arabası 34 plakalı.adanada 34 plakalıların %99 u şirket arabası.bir başka 34 gelmiş resmen tampona dayamış bırakmış gitmiş.tam çıkarken şansa o herifle rastlaştık.niye çarpıon bilader dedik.benimki de şirket seninki de şirket arabası nolacak ki diyor.ulan gavur malı mı bu yazık günah milli servet dedik.adam aldırış bile etmedi çekti gitti.bu koyanlardan birinin arabası da muhtemelen şirket arabasıdır..

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kısacası AVM otoparklarında araçlarımızı mümkün olan en boş kısımlara ve mümkünse önüne, arkasına, sağına ve soluna araç gelemeyecek şekilde konumlandırmaya dikkat edelim.

bende yazıklarının aynısını uygulamaya çalışıyorum 1 saat temiz yer arıyorum hiçbir sıfat yakıştıramadığım sürücüler yüzünden :) birde mağaradan çıkarcasına kapı açanlar var yandaki aracın kapısına ciddi hasar veriyorlar  battle_Teroriste

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

c3 sahibi bozmuş işi *park halindeyken bu tür şeyler oluyor maalesef,,, Eğitim şart

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabaların en çok haşat oldukları yer AVM otoparkları oluyor bizim halkımızda iki çizginin arasına park etmeyi beceremediği için. Adam sana yer çizmiş rahat rahat ortasına park et kapını rahat aç kapa diye ama olmaaaz. İlla bir yerine taşıracak. Vapur tuvaleti ile aynı mantık. (:)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyükşehir biraz daha farklı oluyor tabii, burada (Erzurum) hafta sonları kalabalık oluyor AVM ve ben her zaman sağına-soluna-önüne araç yaklaşamayacak şekilde olan 2 direk arasını tercih ediyorum.

Bir de buranın insanından Allah razı olsun, 2 katlı otoparkın alt katına inmeye üşendikleri için, üst kat yukarıdaki fotoğraftaki gibiyken alt katın %80'i her zaman boş... Ben ve benim gibi aracına değer verenler hiç üşenmeyip alt kata iniyoruz, zaten asansör var, üst kata araç sıkıştıranlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim :)

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hele avm ye gündüz gidiyorsanız daha da dikkatli olun.. avmlerde gündüzleri bayan şöför çok olur  kahka536