astra sedan

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra sedan

arkada havalandrima sadece ön koltukların altında bulunan sağda solda ikişer adet kanaldan ibaret :(

arka kol dayama ise önlerde ısıtmalı ergonomik spor deri koltuk ile beraber geliyor

resim3u.jpg

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Astra Sedan Cosmo kullanıcısıyım. Aracım 1.4 T. S.S.
Arkada kol dayama ve klima havalandırma kanalı maalesef yok. Deri koltuk paketinde arka kol dayama da geliyor sanırım.

Aile aracı olarak tavsiye ederim. Araca 4 kişi çok rahat sığıyor. Bagaj kapasitesi de oldukça iyi.
Aracın özelliklerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/11_Brochure_Library/02_Specsheets/yeni_astra_sedan_specsheet_11_2012.pdf

ercobaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm arkadaşlar bende yeni astra sedan kullanıcısı olarak aranıza katılıyorum. aracım 1ç4 cosmo active select aracımla yaklaşık 3000 km yaptım. öncelikle şunu belirteyim araç kendi sınıfının en çok özelliğini en ucuza veren aracıç yol tutuşunu şukadar özetleyim 1100 km yolu aralıksız 120 hızla geldim araç bir depoyla uzun yolda 900 km gitti ve beni hiç yormadı eski kasasına göre sesi hiç almıyor desem desem yeridir. çekiş konfor vs her yönden üst sınıf bir araç 60000 e navigasyon geri görüş ve kartel korumayla almıştım şimdi 2500 tl zamlandı yani aracım degerlendi :) sorularınız olursa kendi dilim döndüğünce yanıtlamaya çalışırım :)

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diz mesafesi klasik sedanlar kadar yok ama genede yeterli gibi

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birkac gun arkadasın citroen c4 u ile takıldık ondan sonra arabam bana limuzin geldi ;) ;) ;)
evet arkada havalandırma kanallarının olmayısı gercekten buyuk bi eksiklik onuda ESP nin verdiği haza değişmiyorum  ;D

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence arka koltukta diz mesafesi gayet iyi.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahh bide az yaksa... general_non_non
saat 00:04 de  zamlı fiyattan benzin aldım nekadarzoruma gitti ben benzin pompasına yanasıtum arkamdaki full insigna ise lpg pompasına yanastı ve 75 tl ye 14.97 lt benzin aldıktan sonra insigna sahibini cok ii anladım.....

AbdulSamed24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tavsiye etmem aynı arac bizde var. o arabayı alacağınıza gidin 2011 passat alın tadından binemezsiniz  ;D

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
ahh bide az yaksa... general_non_non
saat 00:04 de  zamlı fiyattan benzin aldım nekadarzoruma gitti ben benzin pompasına yanasıtum arkamdaki full insigna ise lpg pompasına yanastı ve 75 tl ye 14.97 lt benzin aldıktan sonra insigna sahibini cok ii anladım.....

lpg pompasından benzin buda ilginçmiş  dancee