Astra Sedan almak üzereyim

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan almak üzereyim

Krom aksesuarlardaki farklılıklar dikkatimi çekti. Anladığım kadarıyla 2014 modellerinde krom kapı kolunu komple kaldırmışlar. Cosmo'da bile görünmüyor. Bunun dışında Ön ızgara altı krom çıta da sadece Cosmo modelinde var. Sport'ta yok. Ön sis farları krom çıta Sport ve Cosmo'da var.

Yani Cosmo ile Sport arasında krom aksesuar açısından tek fark ön tampon altı krom çıta.

İnternetten baktığım fiyatlara göre Sport araca bu iki krom aksesuarı 150 lira gibi fiyata alabiliyoruz. Gayet güzel durduğu için bunları almayı düşünüyorum.

Bunun dışında bir de arka bagajda boydan boya krom çıta var. Onu çözemedim hepsinde mi var hiçbirinde mi yok. Ama bence buradaki krom çıta o kadar güzel durmuyor olmasa da olur.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Roland link' Alıntı:
Bunun dışında bir de arka bagajda boydan boya krom çıta var. Onu çözemedim hepsinde mi var hiçbirinde mi yok. Ama bence buradaki krom çıta o kadar güzel durmuyor olmasa da olur.
Bagaj citasi hicbirinde yok sonradan takiliyor.
Bencede hic yakismiyor.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Bagaj citasi hicbirinde yok sonradan takiliyor.
Bencede hic yakismiyor.

+1

smallates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsın, Bizde Sport 1,6 136 bg. aldık 1,5 ay önce bayiden oldukça seri bir araba çok dikkat et :) Allah kaza bela vermesin :D Bende genç sayılırım yaş 20 :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sedanci gençler diye size bir konu açmak lazım.  Sasirtiyorsunuz beni   14alkiss
Ben küçüklüğümden beri hb arabaları pek sevmem.hatta babam anlatır bir ara tipo almış ben arabayı hiç sevmemişim zorla sattırıp sedan bir araba aldırmışım :).Benim için araba sedan olacak.Biraz amerikalı kafası var herhalde onlarda da 1000 arabada 1 hb var ya da yok hepsi sedancı ya da suvcu :D

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yarın aracı almaya gideceğim bugün işlemleri hallettik. Birşeyi tam anlamadım. Öncelikle MTV iki taksitte ödeniyor ya, ben aracı Haziran ortasında aldığım için 2014'ün ilk 6 ayı için 429 TL olan vergiyi ödemek durumunda mıyım?

Bayii ödeyecekti MTV'yi bana sigorta ve kasko dışında herşeyi halledeceğiz demişlerdi. Eğer öyleyse onların ödeyeceği bu 2014 ilk 6 ayı olacak ben Temmuz ayında 2014 ikinci yarısı için kendim mi MTV yatıracağım?

Bir de bugün vergi işlemlerini yapacaklardı. Şimdi internetten sorguladığımda MTV ödenmemiş görünüyor. İnternetteki ekrana düşmesi zaman alıyor mudur?

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Roland link' Alıntı:
Yarın aracı almaya gideceğim bugün işlemleri hallettik. Birşeyi tam anlamadım. Öncelikle MTV iki taksitte ödeniyor ya, ben aracı Haziran ortasında aldığım için 2014'ün ilk 6 ayı için 429 TL olan vergiyi ödemek durumunda mıyım?

Bayii ödeyecekti MTV'yi bana sigorta ve kasko dışında herşeyi halledeceğiz demişlerdi. Eğer öyleyse onların ödeyeceği bu 2014 ilk 6 ayı olacak ben Temmuz ayında 2014 ikinci yarısı için kendim mi MTV yatıracağım?

Bir de bugün vergi işlemlerini yapacaklardı. Şimdi internetten sorguladığımda MTV ödenmemiş görünüyor. İnternetteki ekrana düşmesi zaman alıyor mudur?
Hayırlısı olsun. Aracınızın ocak- haziran 2014 (ilk 6 aylık) mtv sini opel bayisi ödüyor.Siz temmuz 2014 te 2. dönem mtv (2. 6 aylık )ödeyeceksiniz.1 hafta içinde ödenmiş olarak gözükür mtv internette

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Hayırlısı olsun. Aracınızın ocak- haziran 2014 (ilk 6 aylık) mtv sini opel bayisi ödüyor.Siz temmuz 2014 te 2. dönem mtv (2. 6 aylık )ödeyeceksiniz.1 hafta içinde ödenmiş olarak gözükür mtv internette

Sağolun hocam. O halde aracı 20 gün daha bekletip 1 temmuz'da alsam 429 TL karda olacaktım.  14alkiss

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Roland link' Alıntı:
Sağolun hocam. O halde aracı 20 gün daha bekletip 1 temmuz'da alsam 429 TL karda olacaktım.  14alkiss
Aynen öyle ama günler geçmez :D

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Trafiğe gidip özel plaka seçtim. 26 SH. Sağolsun memur sıkıntı çıkarmadı ücret de istemedi. Bu çıkma plaka muhtemelen. Daha önceki vukuatlarına dair bir araştırma yapmadım. İnternetten sorgulanacak yer bulamadım, eski vukuatları sıkıntı yaratabilir mi?