Astra J Lpg Montajı

huseyinco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

recepakcay link' Alıntı:
Profil'den görünüm tasarım kısmına girip Yeni iletileri en üstte göster. yazılı kutucuğu işaretleyin son yazılan ileti ilk sayfada gelir.

Teşekkürler....

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

uk05 link' Alıntı:
merhabalar

foruma yeni katıldım. geçtiğimiz salı günü sıfır yeni astra 1,6 edition aracımı teslim aldım, şu an 250kmde ve ortalama karışık tüketim değerim 9,8 lt/100 km. 3000 km yaptığımda lpg taktırmayı düşünüyorum. servisin önerdiği ve garantisini bozmayacak (daha doğrusu motorun garantisinin el değiştireceği) landirenzo marka sistem taktırmayı düşünüyorum. taktıran var mı memnun musunuz taktırma mı önerir misiniz?

dostum 2012 1.6 edition makyajlı aracıma bayisinde landirenzo tüp takıldı 0 kilometreyken. Garanti bozulmadı, tüketimimim oldukça iyi tavsiye ederim. Sıkıntı çıkmadı henüz

EFSANE_SAMSUNLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
dostum 2012 1.6 edition makyajlı aracıma bayisinde landirenzo tüp takıldı 0 kilometreyken. Garanti bozulmadı, tüketimimim oldukça iyi tavsiye ederim. Sıkıntı çıkmadı henüz
Hocam aracınız şu an kaç binde. Ayrıca garanti bozulma durumu oluyor sanırım. lpg firması mı garantiyi devam ettiriyor. Bilgileriniz için teşekkürler. Kazasız belasız sürüşler.  thnxx

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
garanti bozulmadı mı?opelin garantisi bozulur.%10000.sadece bayi lpg garantisi verir.yani garanti bozulmaması diye bir durum yok.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
garanti bozulmadı mı?opelin garantisi bozulur.%10000.sadece bayi lpg garantisi verir.yani garanti bozulmaması diye bir durum yok.

Aracim 3700 km de henuz. gayet memnunum cok ekonomik kullaniyorum. Motorun garantisi opelden landirenzoya gecti, diger tum mekanik aksamin garantisi opelde kaliyor.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
Aracim 3700 km de henuz. gayet memnunum cok ekonomik kullaniyorum. Motorun garantisi opelden landirenzoya gecti, diger tum mekanik aksamin garantisi opelde kaliyor.
Yakıt degerlerini paylasirmisin??

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben şunu anlamıyorum. garanti 2 yıl max.100.000km... o kadar km yapan insan zaten gider dizel alır. fazlasıyla dizel farkını çıkartır. dizel almayan arkadaşlar tahminen yıllık15000km yi geçmezle oda 2 yılda 30000km yapar. zaten subaplar 30000-40000 km arası eriyor. yani garanti bitiyor. nerede kaldı o zaman garanti?? bence bariz oyun var. versinler 4-5 yıl garanti hemen geçerim...

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J Lpg Montajı

wings35 link' Alıntı:
ben şunu anlamıyorum. garanti 2 yıl max.100.000km... o kadar km yapan insan zaten gider dizel alır. fazlasıyla dizel farkını çıkartır. dizel almayan arkadaşlar tahminen yıllık15000km yi geçmezle oda 2 yılda 30000km yapar. zaten subaplar 30000-40000 km arası eriyor. yani garanti bitiyor. nerede kaldı o zaman garanti?? bence bariz oyun var. versinler 4-5 yıl garanti hemen geçerim...
2011 astra j 1.4 turbo 56000de :) ben düşünüyorum tüp ama ne tür sıkıntı cikarir onu kestiremiyorm iste

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J Lpg Montajı

ouzhn06 link' Alıntı:
2011 astra j 1.4 turbo 56000de :) ben düşünüyorum tüp ama ne tür sıkıntı cikarir onu kestiremiyorm iste

sıkıntısı sübap erimesi işte...