Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

Valla arkadaşlar yorumları okuyunca şaşırıyorum, benim aracımda bahsettiğiniz dizel Astralardan farklı bir motor mu kullanmışlar diye.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FORZAFENERBAHCE link' Alıntı:
Bugün Opel Odak'tan aldığım fiyat CDTI 1.3 Sport Stil paket dahil 50.900 TL bu fiyat iyimidir değilmidir. bilmiyorum. Bugüne kadar hiç opel düşünmemiştim. Biz ailece Toyota kullanırız. Fakat astranın bu son dzaynı beni etkilemedi desem yalan söylemiş olurum iç donanımıda tatminkar. Haftasonu test sürüşü için tekrar bayiye gideceğim. Aklımda 2 araba var 1. Toyota Auris Plus 2. Opel Astra 1.3 Sport

Bu iki araç arasında tam anlamıyla kaldım. Formu okuyorum kullanıcıların coğunda kalkıştaki yavaşlık ön plana çıkıyor. Fiyatın Toyota'ya göre yüksek kalmasıda ayrı bir handikap bu şekilde sizce doğru adım için Ağustos'u bekleyip fiyatların düşmesini ummakmıdır?

Hocam benim pederde var toyota D4D, 90 hp 190 tork, inan bana motor gücü olarak pekte fark yok, sadece o 1.4 bizimki 1.3. Ama bu öyle aman aman bir farka yol açmıyor, kalkışlar fln hemen hemen aynı. Eğer auris yada corolla kullandın ve memnun kaldıysan bunda da kalacaksındır.Donanımda ise bambaşka iki araç, eğer corollanın donanımı C segment bir araç içinse, ben Astraya C segment demem arkadaş. Bizde sportta olan özelliklerin bile en full corollada olmadığı bir gerçek,bu arada bence bir fiyat farkı yok, dizel corollanın en üst donanımlı elegant modeline 55 bin tl diyorlar, comfort modeli 49 bin tl :) Gerçi iki markanın bayileride liste fiyatlarından çok daha ucuza veriyorlar. Test sürüşünü yaparken araçtaki donanımı da gözden geçirim derim :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra Corolla dan çok üstün bir araç, bende 2007 124Hp Elegant Corolla vardı sürüşünden keyif alamadım ve sürekli sorun çıkarıyordu.

Tek aklımda kalan yanı havalandırma sisteminin neredeyse kusursuz olduğu ve yan aynaların görüş açılarının çok iyi oluşuydu, servisleri de memnuniyet için gayret sarfediyorlardı.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra h nin hem kalkışı hem max hızı hem ara hızlanmaları çok daha iyi defaatle denenmiştir...