Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

Bende bir sport ecoflex kullanıcısı olarak Astra H den sonra kesinlikle pişman olmayacağınız bir araç diyorum

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın TheHunTurk, bende dizel Astra J sahibiyim ve aracımdan son derece memnunum. Aracımı yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum, sabah işe geldiğimde baktım 2500 km. yi bulmuşum. Anlayacağınız arabanın üzerinden inesimiz gelmiyor ailecek :)  Astra H kullandıysanız J kasa dizel sizi performans anlamında oldukça mutlu kılacaktır. Aldığınız fiyata ben 1 ay önce Cosmo donanımlısını satın aldım. Dolayısıyla pazarlıkla bu aracı yaklaşık 4000 Tl. gibi bir indirimle alabilirsiniz "sanıyorum".
Bluetooth konusuna gelince, benim sevdiğim bir özellik. Kullanımı çok rahat ve trafikte telefonla uğraşma derdine son veriyor. Dikkat kaybı olmuyor ve görüşmenizi hem rahat hemde güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sık kullandığım numaraları sesli komut vererek aratıyorum mesela, gayet işlevsel.  şayet 51.800 Tl. verecekseniz Cosmo donanımlı bir araç bakmanızı öneririm, hem Bluetooth var hem de Afl farlar, yarı deri döşemeler, ön park sensörü, alarm, katlanabilir yan aynalar, kapı içleri kırmızı aydınlatmalar...  greatt

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Sayın TheHunTurk, bende dizel Astra J sahibiyim ve aracımdan son derece memnunum. Aracımı yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum, sabah işe geldiğimde baktım 2500 km. yi bulmuşum. Anlayacağınız arabanın üzerinden inesimiz gelmiyor ailecek :)  Astra H kullandıysanız J kasa dizel sizi performans anlamında oldukça mutlu kılacaktır. Aldığınız fiyata ben 1 ay önce Cosmo donanımlısını satın aldım. Dolayısıyla pazarlıkla bu aracı yaklaşık 4000 Tl. gibi bir indirimle alabilirsiniz "sanıyorum".
Bluetooth konusuna gelince, benim sevdiğim bir özellik. Kullanımı çok rahat ve trafikte telefonla uğraşma derdine son veriyor. Dikkat kaybı olmuyor ve görüşmenizi hem rahat hemde güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sık kullandığım numaraları sesli komut vererek aratıyorum mesela, gayet işlevsel.  şayet 51.800 Tl. verecekseniz Cosmo donanımlı bir araç bakmanızı öneririm, hem Bluetooth var hem de Afl farlar, yarı deri döşemeler, ön park sensörü, alarm, katlanabilir yan aynalar, kapı içleri kırmızı aydınlatmalar...  greatt

Valla hiç indirim yapmadıkları gibi eve geldiğimde opelin sitesindeki fiyattan 200 tl fazla söylemişler. ama tabi fiyat araştırması yapıyoruz. o fiyatlara cosmo bulabilirsem alırım.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben listede gözüken fiyattan 2 bin tl civarında daha ucuza anlaşmıştım, birde ben aracı teslim almadan 1 hafta kadar önce 1500 tl lik bir zam olmuştu, yani aracı aldığım tarihteki liste fiyatından 3500 tl daha ucuza almış oldum:)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thehunturk link' Alıntı:
[quote author=thejazz link=topic=1575.msg33652#msg33652 date=1306132897]

Valla hiç indirim yapmadıkları gibi eve geldiğimde opelin sitesindeki fiyattan 200 tl fazla söylemişler. ama tabi fiyat araştırması yapıyoruz. o fiyatlara cosmo bulabilirsem alırım.
[/quote]

Eğer araç temini konusunda bir sıkıntı yoksa, hiç indirim yapmamış olmaları mümkün değil..En az 2000 ile max.4000 arasında, liste fiyatlarından aşağıda fiyat veriyorlar.Belki de sadece öylesine fiyat soran bir kişi olarak algılamışlardır sizi..

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla 3-4 yerle görüştüm sport paket için 50.000 tl den aşağı fiyat çeken olmadı

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. thehunturk merhabalar ben Elazığ'dan çellocu. Az önce aracımı aldığım satış danışmanını aradım ve bir arkadaşım için fiyat alacağım dedim bana verdiği fiyatları liste halinde yazıyorum (anahtar teslim)

-Astra J 1,3 ecoflex Sport standart donanım (olimpik beyaz)= 49,500 teslim süresi en az 2 ay
-Astra J 1,3 ecoflex Sport stil paket dahil (olimpik beyaz)= 51,300 teslim süresi en az 2 ay
-Astra J 1,3 ecoflex Sport standart donanım (gümüş gri)= 49,500 teslim süresi 1 ay

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

HaKaN link' Alıntı:
bahsettiğiniz fiyata navigasyonlu cosmo 1.3 almıştım ben kasım 2010'da

o zamanlar opelin 20 yılı kampanyası vardı, çok kişiye uygun fiyattan veriyorlardı...
o kampanya bitti, üzerine 2011 zamları da geldi.... 51,800 lük fiyat normal....
sadece opel için değil diğer bir çok marka içinde durum farklı değil, örneğin;
o dönem jetta alanlar 43 milyara aldılar şimdi aynı jettalar 50 milyar oldu....

ve evet aralık 2010 dan beri 1,3 sport kullanan birisi olarak;
- kesinlikle şunu söyleyebilirim, bu araç vazgeçemediğiniz olacaktır...

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
Sn. thehunturk merhabalar ben Elazığ'dan çellocu. Az önce aracımı aldığım satış danışmanını aradım ve bir arkadaşım için fiyat alacağım dedim bana verdiği fiyatları liste halinde yazıyorum (anahtar teslim)

-Astra J 1,3 ecoflex Sport standart donanım (olimpik beyaz)= 49,500 teslim süresi en az 2 ay
-Astra J 1,3 ecoflex Sport stil paket dahil (olimpik beyaz)= 51,300 teslim süresi en az 2 ay
-Astra J 1,3 ecoflex Sport standart donanım (gümüş gri)= 49,500 teslim süresi 1 ay
Sn çellocu çok teşekkür ederim.

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:

Merhaba
Bende dün fiyat aldım Ankara iskitlerdeki bayiden.
-Astra J 1,3 ecoflex Sport stil paket dahil (teknik gri)= 51,750 teslim süresi haziran sonu
-Astra J 1,3 ecoflex Sport cd500 dahil (olimpik beyaz)= 51,750 teslim süresi temmuz ortası
-Astra J 1,4T 140bg düz vites Sport cd500 ve sunroof dahil (olimpik beyaz)= 49,500 hemen teslim
Siz nerde aldınız fiyatları?