Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

ekoli06 link' Alıntı:
[quote author=çellocu link=topic=1575.msg33794#msg33794 date=1306216279]
Sn. thehunturk merhabalar ben Elazığ'dan çellocu. Az önce aracımı aldığım satış danışmanını aradım ve bir arkadaşım için fiyat alacağım dedim bana verdiği fiyatları liste halinde yazıyorum (anahtar teslim)

-Astra J 1,3 ecoflex Sport standart donanım (olimpik beyaz)= 49,500 teslim süresi en az 2 ay
-Astra J 1,3 ecoflex Sport stil paket dahil (olimpik beyaz)= 51,300 teslim süresi en az 2 ay
-Astra J 1,3 ecoflex Sport standart donanım (gümüş gri)= 49,500 teslim süresi 1 ay

Merhaba
Bende dün fiyat aldım Ankara iskitlerdeki bayiden.
-Astra J 1,3 ecoflex Sport stil paket dahil (teknik gri)= 51,750 teslim süresi haziran sonu
-Astra J 1,3 ecoflex Sport cd500 dahil (olimpik beyaz)= 51,750 teslim süresi temmuz ortası
-Astra J 1,4T 140bg düz vites Sport cd500 ve sunroof dahil (olimpik beyaz)= 49,500 hemen teslim
Siz nerde aldınız fiyatları?
[/quote]

Elazığ opel bayi

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 cdti sport + stil paketli beyaz renk 51.750 tl fiyat aldım araç haziranın 10 unda gelecekmiş fiyat nasıl sizce??

not: aracın %100 üne kredi de veriyorlar.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbul balkan opeli bir arayın. geçen hafta opsiyonsuz donanıma 49100 demişti 1800 ekleseniz 50900 gibi bir rakam çıkıyor ki denemekte fayda var..

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Bence bu konuya sadece 1.3 kullananlar yorum yaparsa eger,olumlu veya olumsuz olarak daha anlamli olur.

1.4 TURBO cular hic girismesin.
Sorun oluyor sonra :)

1.4 turboda test sürüşü yapmadan kesinlikle dizele karar verme bana sorarsan basınca tüketim artıyor tabi ama verdiği anlık tepkiler anlatılacak bir duygu değil.
şunu da söyleyeyim kütahya-bursa 10.2lt/100km yi de gördüm 5.7lt/100km yi de olay sende bitiyor ama tabi nasıl ecocular bizim atikliğimizle başa çıkamıyorlarsa bizde onların tüketimiyle başa çıkamayız ii geceler:) 
(!!!1.4t denemeden karar verme!!!) 

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım şayet ekonomi düşünüyorsan ve kasmadan rahat rahat araba kullanmak istiyorsan dizel al. Ancak yok trafikte mucize yaratmak istiyorsan al benzinli turbo :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı mutlaka test edin; kimi kalkıştaki anlık hantallığı çok dert eder kimi bunu farketmez bile, beğeninize hitap edip etmeyeceğini kullanmadan bilemezsiniz.

Emin olmanız gereken bu motorların çok ekonomik ve sağlam olduklarıdır.

Lucritius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 1.3 kullanıcısıyım aracımdan cok memnunum..size verdikleri fiyattan 1 bucuk 2 ay önce cosmo donanimli aracımı aldım iyice arastirin derim..Gerci zamlardan dolayı fiyatlarda uctu sanirim ama arastirmakta fayda var  ;)

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=hsaglam link=topic=1575.msg33977#msg33977 date=1306277197]
[quote author=Merdo link=topic=1575.msg33580#msg33580 date=1306091425]
Bence bu konuya sadece 1.3 kullananlar yorum yaparsa eger,olumlu veya olumsuz olarak daha anlamli olur.

1.4 TURBO cular hic girismesin.
Sorun oluyor sonra :)

1.4 turboda test sürüşü yapmadan kesinlikle dizele karar verme bana sorarsan basınca tüketim artıyor tabi ama verdiği anlık tepkiler anlatılacak bir duygu değil.
şunu da söyleyeyim kütahya-bursa 10.2lt/100km yi de gördüm 5.7lt/100km yi de olay sende bitiyor ama tabi nasıl ecocular bizim atikliğimizle başa çıkamıyorlarsa bizde onların tüketimiyle başa çıkamayız ii geceler:)  
(!!!1.4t denemeden karar verme!!!)  
[/quote]
Zaten bende 1.4 T kullanicisiyim.Gayette memnumum performanstan.Dizeldeki verilen anlik tepkiler torktan kaynaklaniyor hafif geriye gitme hissi falan filan.zaten bu motor fiattinda kullandigi multijet motoru.fiat fiorino kullandim verdigi tepkiler gaza basinca sanki birden sanarsin 100 e cikti araba ama verdigi tepki bir eski kasa astrayla ayni.
Ben astra j 1.3 kullanmadim ama heralde ondada cok fark oldugunu sanmiyorum eskisine gore veya gecen kullandigim fiorinoya gore.
Ayrica uzun yolda 1.4 T ile ortalama 100-120 arasi sabit bir hizla iyi bir ortalama yakalanabilir.
Forumdaki adminlerimizden biri 4.4 ort yakalamisti.
Hersey kullanmaya gore degisiyor.
Guzel yani ise 4.4 ort yakalamak mumkunken bu aracin ayni zamanda size bir guç sunmasi.
[/quote]

işte bu benim de aradığım özellikti.basmak istediğiz zaman yaksın normal sürüşte ise veriler normal kalsın daha ne isterim ki:)
ve dizel 1.3eco  1.4t kullandıysanız sizi kesinlikle tatmin etmeyecektir.
şunu da atlamayayım trafikte anlatıldığı gibi olmuyor, basıyorsun:) ama mutlusun. steeringwheel

M.Kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet, her ikisi de ayni aracta pek olmuyor.
1.3 alacaksaniz iki kez dusunun. Sizin icin performans ve surus keyfi, yakit ekonomisinden on planda ise sonradan pisman olabilirsiniz zira 1.4T surucuyu tatmin ediyor. Bayinin verdigi fiyat bana da biraz yuksek geldi. Dizel Sport u biraz zorlayarak 48.500 TL ye alabilirsiniz.

simdiden hayirli olsun.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar  dizel astra sport  48.000 tl dir .  donanım haberde bir arkadaş yeni aldı. bayii adanada.  hangi bayi olduğunu  bilmiyourm ama zaten adanada iki tane opel bayisi var. almak isteyen ikisinde ulaşıp fiyat alabilir.  ama kesinlikle 48 binden fazla vermeyin