Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli forum sakinleri arabamı sattım ve ekonomik bir araç arayışlarından sonra astra j 1.3 sport modelinde karar kıldık. 51.800 fiyat aldık. Bu araç hakkında kullananların tavsiyelerini almak isterim.Astra H 1.3 kullandım beni tatmin etti. h ile j arasında performans farkı varmı? bir de sport donanımında bluetooth varmı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Sport Alıcam Önerileriniz?

Sitemizde dizel ile ilgili testler, videolar ve bilgiler mecvut zaten
En önemlisi bu aracı almadan kendiniz test etmenizdir çünkü 1.3 dizel'in performansını beğenenler var, beğenmeyenler var
Sizin vericeğiniz karar ve izlenimler bizim fikirlerimizden çok daha önemlidir
Ben 1.3 dizel kullanıcısı olarak dizel almaktan son derece memnunum, motorun kapasitesi bellidir bunun üzerinde bir perfomans beklememek de gerekir, aracı test edin sizi tatmin ederse tereddüt etmeden alın
Her aracın artıları ve eksileri var; bunları bir teraziye koyup hangisi sizin için ağır basar ise onu alın
Sport donanımda bluetooth mecvut değil ancak stil paket var 1.750 sanırım fiyatı
hem bluetooth hem de sunroof mevcut, şiddetle tavsiye ederim
not: lütfen bu konuyu cevaplarken hassas davranalım; memnun değilsek memnuniyetsizliğiniz memnunsanız memnun olma sebeplerinizi belirtin..

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

stil paketlisini bayilerde bulamayız değil mi? özel sipariş vericez?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thehunturk link' Alıntı:
araç siparişini verirken stil paket donanımlı aracı sipariş etmelisiniz, çünkü stil pakette sunroof ta var ve sonradan ilave edilmiyor malesef.Hakan bey in de dediği gibi 1800 tl civarı .Fakat eğer sunroof benim için önemli değil derseniz, cyclone yada necvox navi ekletin derim, böylece hem ön konsolda güzel renkli bir ekrana, hemde bluetooth özelliğine kavuşmuş olursunuz. Onun fiyatıda 2 bin tl civarında, pazarlıkla biraz daha ucuza temin edebilirsinz.

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=thehunturk link=topic=1575.msg33570#msg33570 date=1306086531]
araç siparişini verirken stil paket donanımlı aracı sipariş etmelisiniz, çünkü stil pakette sunroof ta var ve sonradan ilave edilmiyor malesef.Hakan bey in de dediği gibi 1800 tl civarı .Fakat eğer sunroof benim için önemli değil derseniz, cyclone yada necvox navi ekletin derim, böylece hem ön konsolda güzel renkli bir ekrana, hemde bluetooth özelliğine kavuşmuş olursunuz. Onun fiyatıda 2 bin tl civarında, pazarlıkla biraz daha ucuza temin edebilirsinz.
[/quote]
olmuşken sunroof ta olsun fiyat uygunmuş. ama özel siparişe girince aracı bir iki aya anca teslim ederler sanırım.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thehunturk link' Alıntı:
Değerli forum sakinleri arabamı sattım ve ekonomik bir araç arayışlarından sonra astra j 1.3 sport modelinde karar kıldık. 51.800 fiyat aldık. Bu araç hakkında kullananların tavsiyelerini almak isterim.Astra H 1.3 kullandım beni tatmin etti. h ile j arasında performans farkı varmı? bir de sport donanımında bluetooth varmı?
astra h tan memnun kaldıysanız astra j yi hayli hayli beğenirsiniz. yalnız fiyat konusunda biraz yüksek fiyat çekmişler. hafta içi servise gittiiğimde opsiyonsuz sport versiyona 49.100 tl fiyat veriliyordu. teslim süresi hakkında hatırladığım kadarıyla 1,1-5 ay gibi sıradan bahsetmişti. stil paketi ekletsenizde ekletmesenizde bekleme süreniz olacaktır. beyaz düşünürseniz mutlaka ekletin. çok şık duruyor...

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

stil pakette bluetooth ve sunroof tan başka bi ekstra varmı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahsettiğiniz fiyata navigasyonlu cosmo 1.3 almıştım ben kasım 2010'da, fiyatlar  baya artmış anlaşılan
stil pakette sadece bluetooth ve sunroof var, ben sunroof almadığıma pişmanım sonradan olmuyor maalesef
imkanınız var ise ekletin paketi her halukarda bekliyorsunuz aracı almadan biraz fazla beklemiş olursunuz
ama o kadar beklemem diyorsanız cyclone ya da necvox navigasyon alıp bluetooth özelliğini de kullanabilirsiniz
yanlış anlaşılmasın cyclone ya da necvox da navigasyon, buetooth, geri görüş kamerası, dvd, divx oynatma gibi özelliklerde mevcut..

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu an fiyatı 51.800 zaten... benim aldığım tarih 30 ocak... o anki fiyat kampanyalı 48.000 civarıydı 46.000 ya almıştık.... sizede en azından 2-3 bin TL indirim yapmaları lazım...

ben herhangi bir ekleme yaptırtmadım... bluetooth ile sunroofun o kadar gerekli birşey olduğunu düşünmüyorum... ama fiyat konusunda biraz daha aşağıya çekilmesi gerektiğine inanıyorum... yakıt tüketimi daha da düşecektir aracımın... oldukça memnunum... bir problem çıkarmadı henüz... 4100 olduk :) 2 ayda