Astra h arka amortisör??

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün 85.000 km genel bakimda arabayi lifte kaldirip kontrol ettiğimizde usta dediki arka amartistörlerin patlamiş
ama acelesi yok yaza doğru değiştirirsin dedi??
Astra h lar için amartisör markasi ne önerirsiniz?

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün 85.000 km genel bakimda arabayi lifte kaldirip kontrol ettiğimizde usta dediki arka amartistörlerin patlamiş
ama acelesi yok yaza doğru değiştirirsin dedi??
Astra h lar için amartisör markasi ne önerirsiniz?

Marka olarak birşey diyemeyeceğim ama, engebeli bir virajda aracın arkasını savurup kaza yaparsanız, usta sizin yerinize hastanede yatacakmı, yada Allah göstermesin ölecekmi acaba...Patladıysa muhakkak değiştir üstadım...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinaline 125 yerine monroe tavsiye ederim :)
tabii ucuza sahs bilstein daha iyi olur...
sonucta bu üc marka kaliteli..

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmitteki opel yedek parçacısı 150 dedi markasını bilmiyorum.tabiki kaliteli ve uygun olanı seçicez.
monroe fransız üreticisiydi galiba.astramdan önce 1.4 16v h cliom vardı onun gibi olmasın astra yumuşacıkk süspansiyonlar:))virajlardan dönerken motor gibi yatıyodum vallaha nerdeyseen kulaklarım asfalta değicekti:))))şaka bir yana en kısa zamanda değiştirceğim arkadaşın dediği doğru hertürlü kazaya yol açabilir.bizde hata şehir içinden çıkmıyorum diye önemsememiştim...bu hafta içi halledeyim

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
izmitteki opel yedek parçacısı 150 dedi markasını bilmiyorum.tabiki kaliteli ve uygun olanı seçicez.
monroe fransız üreticisiydi galiba.astramdan önce 1.4 16v h cliom vardı onun gibi olmasın astra yumuşacıkk süspansiyonlar:))virajlardan dönerken motor gibi yatıyodum vallaha nerdeyseen kulaklarım asfalta değicekti:))))şaka bir yana en kısa zamanda değiştirceğim arkadaşın dediği doğru hertürlü kazaya yol açabilir.bizde hata şehir içinden çıkmıyorum diye önemsememiştim...bu hafta içi halledeyim

yavuz otoya bir sorsana parça fiyatlarını

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende monroe derim fiyati uygun ve ben omega b ye önlere takmistim cok iyi...
sonucta yillarin markasi...tavsiye ederim.

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tolga yavuz otoyada sorucam
yok arkdaşim yanliş anlamiyorum tam tersi yardimci olduğun için çok sağol fikir sahibi oluyoruz fiyatlar hakkinda bilgileniyoruz.dediğin fiyatlarda izmit sanayisinde var alirim ama çok ziplarlarsa senle irtibata geçeriz.monroe aliyorum ozaman gm a haybeye 150 vermeye gerek yok

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın ayarını bozmak istemiyosanız bence orjinal alın...
Çok sık değişen bi parça değil sonuçta...
Astra yol tutuşunu özlemenizi istemem sonradan...

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki bozmak istemem ama ayni özelliklerde ise neden kaliteli ve ucuzu seçmiyeyim.arka amartisörlerin bir standarti vardir illaki acaba ne özellikleri??şu şu özelliklerde amartisörü bir çok marka çikartabilir değilmi.

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar orjinal dediğimiz parçalarıda opel gidip başka firmalara ürettirip üzerine kar koyup satıyor aldanmayalım derim