Astra G saat problemi

usb2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.aracım astra g 1.4 twinport..2007 model..

öncelikle saat düzenli olarak geri kalıyor.radyosu orjinal fabrika çıkışı radyo değil ve rds benzeri ayarlar yok,basit birşey..zaten bu radyo ilede 10bin km gitti sorun olmadı ama bir süre önce akü değiştirdim ve bununla mı ilgili tamda bilmiyorum ama sonrasında saat geri kalmaya başladı..önemsemedim ama bazende sabah kontağı ilk taktığımda saat ayarları yanıp sönüyor,hani saat ayarlamak için düğmeye basılı tutarsınız ya o şekilde..aküde sorun olabilir mi bilmiyorum ama aracın çalışmasında yada başka aksamında hiçbir sorun yok.önceki aküde çalışma esnasında ibreler titrerdi ama yeni aküde bu bile yok.gayet normal çalışıyor.markası mutlu

nette araştırma yaptım,rds vb cevaplar buldum ama bunlar bende bir işe yaramadı açıkcası ki zaten tuşa basmış gibi saat ayarlarının yanıp sönmeside ayrı bir problem

başka bir forumda saati besleyen farklı bir üniteden bahsedilmiş,var mı böyle birşey yada ne olabilir?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi ekraninda ki saatten bahsediyorsunuz sanirim saati ayarlayin oncelikle iki dugmeye basili tutun kontak acikken sonra tusun biriyle saati ayarlayin sonra diger tusla dk kismina gecin ayarlayin.uretim zamanina ve tarihine donuyorsa eger bilgi ekrani saati ayarlamaniza ragmen o zaman bilgi ekrani bozuktur ama yanip sondugune gore ayarlanmayi istiyor bence

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

usb2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi ekraninda ki saatten bahsediyorsunuz sanirim saati ayarlayin oncelikle iki dugmeye basili tutun kontak acikken sonra tusun biriyle saati ayarlayin sonra diger tusla dk kismina gecin ayarlayin.uretim zamanina ve tarihine donuyorsa eger bilgi ekrani saati ayarlamaniza ragmen o zaman bilgi ekrani bozuktur ama yanip sondugune gore ayarlanmayi istiyor bence

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanıtınız için teşekkürler.ayarlıyorum zaten ama geri kalıyor saat sürekli.bugünde kontağı çevirir çevirmez bu saatin yanıp sönmesi meselesi başladı..öyle bölge ayarı falan yapılacak kapsamlı birşeyde değil ama çözemedim..birde yanıp sönmesi sırasında ayarlayım dedim bugün ama tuşlar işlevsiz kaldı,dondu gibi oldu sonra birden 3-4 sıra atladı..stabil değil kısaca ayar yaparken bile :confused: