astra g otomatik arac felc gecirdi yardim edin lutfen ..

furkangul18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç hala yanmadı ise Allahın sevgili kulusun :)
Cam antifrizi dediğin bizim bildiğimiz camsil mi koydun motor soğutma suyuna.

tapatalk

Vallahi inseallah öyleyizdir :) antifirizin eksildigini gördüm bende cam sileceklerine konan cam antifirizini koydum ulan ben naptim demeye kalmadan bide saf su koydukmu (edit : cahillik böyle birşey :) :) ) ama yinede hararet yapmamisti ya :) neyse problemi halledelim tekrar bosaltip sifirdan antifiriz koyacaz artik :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:06 ----------

Tamiri ortalama 100 - 150 tl tutar.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O paralara halletsek yine iyidir kayisa guvensem iki akuyle cikarim gebzeye kadarda melet bide kopar mopar daha cok zarar verir heralde ?

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gideceğiniz yer kaç km

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla araç iyi dayanmış :) ısındıkça aç kaputu soğut. Sorun akü elektriksel gibi görünüyor. Aracı iyi bir özel servise çekip aküyü değiştirin, tüm ağıri hafif bakımlarını yaptırın ve öyle binin derim.

furkangul18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla araç iyi dayanmış :) ısındıkça aç kaputu soğut. Sorun akü elektriksel gibi görünüyor. Aracı iyi bir özel servise çekip aküyü değiştirin, tüm ağıri hafif bakımlarını yaptırın ve öyle binin derim.

Artık opel farkımı desek şans mi desek bilmiyorum :) ozel servis biraz tuzlu kacar herhalde tanıdık bir elektrik çi bulucaz :)

furkangul18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar arac tamir oldu sarj dinamosu tamir edildi ve aku sarj edildi 150 tl masrafla yirttik ..