Astra 1.4 BRC LPG Ölcümlerim (11.04.2010)

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
super oranmiş benim arac şehr ıcı 550 kr yakıyor şuanda ustelık 14 motor kucuk oldugu ıcın lpg takmaya cesaret edemedım hıc lpg taktıktan sonra zorlanma olmadımı hıc aracta

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atikerle anlaştım cuma günü takacaklar. enjektörler italyanmış sistemi baya yenilemişler ve iddialılar.performansta bir kaybın olmaz dedi yani hissetmezsin dedi.simit depo atılacak.950tl/10 taksit. şu an 28kuruş/km yakıyor dedim o 18-20kuruşa düşer dedi.uun yolda 15kuruşlara iner dedi.işallah bir sourn yaşamam.takıldıktan sonra yakıt verilerini buraya yazarım.yardımcı olan arkadaşlara özelikle Abdulkadir ve Murat kardeşime teşekkür ediyorum.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atikerle anlaştım cuma günü takacaklar. enjektörler italyanmış sistemi baya yenilemişler ve iddialılar.performansta bir kaybın olmaz dedi yani hissetmezsin dedi.simit depo atılacak.950tl/10 taksit. şu an 28kuruş/km yakıyor dedim o 18-20kuruşa düşer dedi.uun yolda 15kuruşlara iner dedi.işallah bir sourn yaşamam.takıldıktan sonra yakıt verilerini buraya yazarım.yardımcı olan arkadaşlara özelikle Abdulkadir ve Murat kardeşime teşekkür ediyorum.

hadi hayırlısı söylediklerimi söyle onlara gri astra dersin sonradar gelip bi suzukiyede taktırdı dersen hatırlarlar bobın ve hortum olayını taktırmaya gidince tekrar söyle ok

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlısı söylediklerimi söyle onlara gri astra dersin sonradar gelip bi suzukiyede taktırdı dersen hatırlarlar bobın ve hortum olayını taktırmaya gidince tekrar söyle ok
Söylediklerini dün söyledim.senina arabada zaten manifolda çok yakın dedi sorun yok dedi.elektriğide siyah bir kutu var ordan alıyor bobinden almıyoruz dedi.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG gibi bi nimet varken insanlar neden benzinde ısrar ediyor anlamıyorum. Keşke dah ucuz bi yakıt imkanı olsa mesela Bor, Hidrojen,hava,Su veya tezekle çalışan sistemler yapılsa:D
çok daha iyi olacaak ama elde LPG var onla idare edicez...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı alırken suyuna dikkat et suyu az olmasın su hortumlarını kesiyorlar gözün bi kaç gün hararet göstergesinde olsun

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
unutabilirler yada tamamlarlar araba çalısınca bi kızmı azalır kaçak olur sızar azalır suyun önemli motoru yersin dikkat et yol bilgisayarın yok heralde bi süre kontrol et