Astra 1.4 BRC LPG Ölcümlerim (11.04.2010)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Napalım Murat abi ama öylesin bence senin araba da ayrı sistem var hybrid mi ne öle bişey elektrikli :):):):) Abi Saygılar.

Start - Stop sistemi var ayamı gazdan çekinde araba duruyor :p birde elektirik sistemide olabilr çakmaklıktan benzin deposuna nokia ince uclu sarj aleti ile dolduruyorum :p

bence cimrilik değil.az yakması ......düzgün kaliteli montaj ve araca lpg nin uyumlu olmasını gösteriyor murat beyin aracı...

sağol dostum :)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adımız cimri kaldı iyimi :kop:

murt bey bas şu arabaya biraz yada fazla yaktığını söyle yoksa bu isim kaldı benimde az tüketim muhabbeti olunca aklıma siz geliyorsunuz

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
murt bey bas şu arabaya biraz yada fazla yaktığını söyle yoksa bu isim kaldı benimde az tüketim muhabbeti olunca aklıma siz geliyorsunuz

Valla dostum. Hız yapmayı sevmiyorum. 100'ün üzerine fazla çıkmam :) Çıktımmıda 150den aşağı kullanmam :) Acıkcası arabnın motorunuda köreltmemek için basıyorum. Pazar günü Antalyaya gideceğim. saat 15:00 da otele girişler başlıyor ben sabah 8de çıkarım tıngır mıngır zaten nişanlımda yanımda olacak etrafı seyrede seyretde muhabbet ede ede yavaş yavaş giderim :)

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten arabaya binince yola çıkınca 2500 devri geçmiyorum aklıma geliyorsun hemen devirli bir şekilde 5. vitese atıyorum sonra devam öle 2200-2500 öle gidiyorum hem rahat hem huzurlu. saygılar.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat Beye İdol Olmussunuz ne oldu evlenme teklifi kaçırdım ben o konuyu

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Murat Beye İdol Olmussunuz ne oldu evlenme teklifi kaçırdım ben o konuyu

Estafullah ne idolü... sadece ben deneğimlerimi anlatıyorum. Evlenme teklifi yaptım yaa temmuz ortalarında :) kısaca ilk tanıştığımız (Didim sahilinde) cicek, Gazoz (ramazan olduğu için: Beyaz şarap niyetine), tek taşımıda aldım, Espiri bir not ile :D