Astra 1.4 BRC LPG Ölcümlerim (11.04.2010)

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tank.er hayırlı günlerde kullanman dileği ile....

Dostum LPG kullanmayanlara hayret ediyorum bende demekki çok zenginler. İddda ediyorum arabanın çekişinde hiç bir kayıp yok.

Hatta benim araba 1.4 olduğu için kalkışlarda bazen silkeleme yapardı. Bugün arkdaşım bile fark etmiş. bana dediki sanki araç normalde LPG'li imiş benzine uyumsuzluk sağlıyormuş gibi bu kadar diyorum yani. Taktırmamanız hata.
Malesef imkanlarım şu an kısıtlı olduğundan ancak atiker taktırabilirim.Çevremde atiker kullanan birçok arkadaşım var ve hepside memnun.Trabzondaki serviste iyiymiş.ustasıda tanıdık.o nedenle bu gün gidip bir konuşacağım.ustada kafamdaki soru işaretlerini silerse randevu alıp haftasonu taktırırım sanırım.

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçi araç 1.4'müş ama bana gene de tüketim olması gerektiğinden düşük geldi. Sakın enişte arada gaz almış olmasın? :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Malesef imkanlarım şu an kısıtlı olduğundan ancak atiker taktırabilirim.Çevremde atiker kullanan birçok arkadaşım var ve hepside memnun.Trabzondaki serviste iyiymiş.ustasıda tanıdık.o nedenle bu gün gidip bir konuşacağım.ustada kafamdaki soru işaretlerini silerse randevu alıp haftasonu taktırırım sanırım.

Dostum ben BRC'yi ustası için taktıdırdım şahsen Aydındaki BRC ustası 10 numara eleman. Atiker bayiiliği elinde olsa Atiker taktırdım. Onun için Usta çok önemli satış sonrası hizmet cok önemli.

Gerçi araç 1.4'müş ama bana gene de tüketim olması gerektiğinden düşük geldi. Sakın enişte arada gaz almış olmasın? :D

Sorunuza cevabım tabiikide hayır. Enişte benim anlamaz gaz maz, ne kadar yakmış o sadece sürer :)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arac 1.6 astra g ve gecen olcumde benzin 39 kurus çıktı. ilk acemilik surusum ayagım alışmamış dedim ve bugun ki hesapta 34 kurusu gordum. dahada assagıinecegini sanımıyorum. istanbulda trafigin içinde yasıyorum. lpgye karar verdim bende. hafta sonu landi renzo blue kit taktıracagım. hayırlısı bakalım.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
benim arac 1.6 astra g ve gecen olcumde benzin 39 kurus çıktı. ilk acemilik surusum ayagım alışmamış dedim ve bugun ki hesapta 34 kurusu gordum. dahada assagıinecegini sanımıyorum. istanbulda trafigin içinde yasıyorum. lpgye karar verdim bende. hafta sonu landi renzo blue kit taktıracagım. hayırlısı bakalım.
on numara seçim olmuş... marka ve model olarak sanırım en iyisi bu... hangi açıdan dersen, başka kitle 24 kuruş yakacak olan aracın bununla en fazla 17-19 kuruş yakar...

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat nekadar aceba bi kitin?

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum ben BRC'yi ustası için taktıdırdım şahsen Aydındaki BRC ustası 10 numara eleman. Atiker bayiiliği elinde olsa Atiker taktırdım. Onun için Usta çok önemli satış sonrası hizmet cok önemli.

Sorunuza cevabım tabiikide hayır. Enişte benim anlamaz gaz maz, ne kadar yakmış o sadece sürer :)

Murat selamlar birşey somak istedim senin enjektörler komplemi BRC de resimde öyle gözüküyor da ZAVOLİ de tek tek .eğer öyle ise bu bir dezavantaj .
benim 5-6 sene önce ateşleme de bir bobin gitmişti araç tekleme yapıyordu.ateşleme bobini komple olduğu için değişmeside biraz maliyetli oldu tabiiki :=((

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla murat bende 70milyon doldurduğumda 400km gidebiliyorum.Ama benim 110kmsi yaklasık 180km hızla otoban :D 200km normal sehir içi ,gerisi dısı sehir dısına bi git gel sabuncabelide dahil. 1.6 motor sedan spor hava filtreli. Ama deligibi git gel bastığımda bi depo ile 300km de gittiğimi bilirim :D