arkadaşlar lütfen cam filmi hakkında yardımmm???

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma cam fılmı yaptırmak istiyorum.sizin bildiğiniz, önerebileceğiniz marka model vs.. varsa lütfen yardım edin.simdiden saolun:eek:

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti veren her yerden yaptırabilirsin zaten verdikleri fiyattan da fark edersin ole 50-100 derse adidir 150-200 civarı halledersin ama garanti işini unutma ...cok da koyu yaptırma ...nihayetinde cam filmi ...bir ciziklik işi var cok da kafana takma... basit mevzuu bu

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok koyu yaptırma en açıgını yaptır ceza yemek istemessin herhalde benim bi tanıdıgıma 550 ytl ceza araç kapama gelmişti biraz riskli iş

cocotr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lumar, orta koyulukta öneriyorum... çok memnunum çevirmelerde de sorun olmuyor.... 350 ytl verdim astra h

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 numara en ideali ve şuana kadar ben hiç bir sorun yaşamadım o kadarda çevirmeye girdim kimse bişey sormadı çünkü içerisi dikkatli bakıldığında görünebiliyor 50-100 ytl yapılan yerlerden uzak dur garantili yapan yerleri incele bence autoking-sonax-zibeart vb firmalar tavsiyem olacaktır

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lumar, orta koyulukta öneriyorum... çok memnunum çevirmelerde de sorun olmuyor.... 350 ytl verdim astra h

arkadaşım ben de llumar orta ton yaptırdım..5kademeden 3.sünü..ilk kademe çok açık olduğu için hiç kullanılmıyormuş gerçi..ben mayıs ayında 200dolara yaptırmıştım bostancı oto sanayide llumarda..sen çok vermişsin galiba..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ya camı değişseniz ne kadar ki bu filmler sizcede çok pahalı değil mi?

dnz35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmin özelliğine göre fiyat değişiyo (ultraviyole ışığı geçirmesine göre) bide güwenlik amaçlı cama sert bi cisimle wurduklarında patlamıyo renksizde takabiliyolar bildiim kadarıyla 2 3ay önce 300 civarındaydı tabi sanayide 50ye kaplayanlar bile war hiç tawsiye etmem

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne diye yasak ediolar ki cam filmini
yakında güneş gözlüğü de yasak dicekler çok siyah diye