arkadaşlar lütfen cam filmi hakkında yardımmm???

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yaptırınca iisini yaptırmak lazım cnku ucuz veya dandik filmlerde 1-1,5 sene arasında solmaya baslıo.cok dandikse cizilio zaten.bi de arka camda resistanslar oldgu için eger 1seneyi gectkten sonra cıkartmak isterseniz.resistanlar cok buyuk ihtimalle yalan oluo.onlar da filmle beraber cıkıo. o yüzden bnm fkrm yaptırınca ii biyerde 1kere yaptırıp kurtulmak lazım.yoksa dert oluo baya. ziebart cok pahalı sonax normal ama bnce en ii filmi meguiars'lar yapıor biçok yerde de bayileri var. fiyat olarak ucuz olmasa da cok ii işçilik ve kaliteli film yapıolar. bi de 5 sene garanti veriolar bu da artısı.bişey olcaksa zaten maksimum 2sene içinde oluo. o yuzden 5sene cok ii bi süre bnce.bildiklerim bu kadar:)

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğanay isim olarak kimde yaptırdın bostancı oto sanayide birde markamı yaptığın yer

bostancı oto sanayide, dükkanında LLumar tabelası olan ve llumar.com.tr de yetkili bayisi olarak gözüken LLumar da yaptırdım..ordaki yetkili kişi Ersel Bey idi..

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar buarada unutmadan belirtiyim; ziebart her yıl belirli bir ücret ödendiği ve kontrole getirildiği takdirde ömür boyu garanti veriyor...LLumar ise normal olarak 5yıl garanti veriyor...yaklaşık arabayı kullanacağız süre kadar işte...fiyatları da LLumar 200 dolar nakit,ziebart ise 369 dolar(tabi bu fiyatın biraz altına inebiliyorlar)eski aracım seat ibizayı ziebart da 380ytl ye yaptırmıştım galiba,sol arka cam filmi tam 4kere,diğer camdaki filmler de 2kere değiştirildi kabarcıklardan dolayı..

messevinc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar llumar renkli cam filmi(yetkili temsilcisinde) 225 ytl
llumar güvenlik cam filmi 325 ytl (4 cam bagaj hariç)
solargard güvenlik cam filmi (opel serviste) 325 (5 cam sanırım?)
bu filmlerden llumarı herkes bilio öbürü de ii bir marka benmm arastırdığım kadarıyla sabancı ithal edio. arabamda kasko yok sizce hangisini tercih etmeliyim?cok acil

Son düzenleme:

messevinc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ek olarak polislere yakalanma ihtimali de var en acık renk yaptırıcam gerci.

Son düzenleme:

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önceleri, sonax ta yada ziebart ta yaptırmayı düşündüğüm cam filmini, fiyatlarından dolayı vazgeçtim.
Gittim Aksaray da 50 ytl ye yaptırdım. güzelde oldu.
bence bu filmlerin birbirinden hiç bir farkı yok. sade farkları markaları vede kazık olan fiyatları.
Fazla para verme derim ben.
Buda görüntüsü
fotoraf0030tt7.jpg

Son düzenleme:

Mr.Akn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşçiliği beğendinmi? Kabarcık filan kalmadı dimi özellikle arka resistansın orada.. Birde camları sökerekmi yaptılar yoksa sökmeden mi?