Astra j sol cam otomatik düğme ışıkları

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

2015 Astra j aldım 15 gün önce. Kapı aydınlatma yaptık ancak aracı kitleyince ya da kontak kaplı iken kapıları kitledikten sonra 4 cam otomatiğin ışıkları sönmüyor.

Akü vs. Bitirebilir diye düşünüyorum.
Elektrikçiye gittim çözüm bulamadı.
Başına gelen yada çözüm bulanlardan yardım istiyorum.

ONUR0525

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

2015 Astra j aldım 15 gün önce. Kapı aydınlatma yaptık ancak aracı kitleyince ya da kontak kaplı iken kapıları kitledikten sonra 4 cam otomatiğin ışıkları sönmüyor.

Akü vs. Bitirebilir diye düşünüyorum.
Elektrikçiye gittim çözüm bulamadı.
Başına gelen yada çözüm bulanlardan yardım isti30

30 dk sonra uyuma moduna geçtiğinde hala açık kalıyorsa, bağlantıda yanlışlık var.

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
30 dk sonra uyuma moduna geçtiğinde hala açık kalıyorsa, bağlantıda yanlışlık var.
Kapı kolu aydınlatmayı geri iptal ettim. Orijinal neyse şuan bağlantı aynı ancak sabah kadar ışık yanıyor. Bilemedim ben elektrikçi usta çözemedi bu işi

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Kapı kolu aydınlatmayı geri iptal ettim. Orijinal neyse şuan bağlantı aynı ancak sabah kadar ışık yanıyor. Bilemedim ben elektrikçi usta çözemedi bu işi

IMG_20211002_2116427c49bde77f51cf64.jpg

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Bu şekilde kalıyor
Kutup başını söküp 5 dk bekleyin hata yapıldıysa bcm modülü unutma devreye girmiştir. Tekrar deneyin.
Onur bey ilgin için çok teşekkür ederim. Akü kutup başını söktüm 1 saat bekledim durum yine aynı. Sinirden çatlayacak kadar oldum durduk yere başımıza iş açtık. Elektronikçiye götürdüm devre kartinda sorun yok dedi. Başka ne yapabiliriz.

ONUR0525

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Bu şekilde kalıyor

Onur bey ilgin için çok teşekkür ederim. Akü kutup başını söktüm 1 saat bekledim durum yine aynı. Sinirden çatlayacak kadar oldum durduk yere başımıza iş açtık. Elektronikçiye götürdüm devre kartinda sorun yok dedi. Başka ne yapabiliriz.
Artık yapacak şey başka düğme takıp sorunun düğme takımında mı yoksa tesisat sorunumu ayırmamız lazım.