TRİGER SETİ MARKA TAVSİYE

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2015 model 60 bindeki astra j 1.6 benzinli aracımın triger seti değişimini yaptıracağım parçayı internetten almaya karar verdim. Forumda opellcenter sitesininin tavsiye edildiğini gördüm. Aracıma uygun michelin, eurorepar ve gm marka setler mevcut. En ucuz triger seti michelin marka. Kalite farkı var mıdır arkadaşlar hangi markayı tercih etmeliyim michelin ile gm arasında 200 tl civarı fark var. Son olarak triger seti ile birlikte değişmesi gereken başka parça varmı? Devirdaim vs de değişmeli diyenler var ama emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Triger orjinal olmalı GM al

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Peki hocam site olarak hangi siteyi tercih etmeliyim? Ayrıca devirdaim ve alternatör kayışı için fikrinizi almak isterim değişmeli mi sizce?
İmkan varsa devirdaimi değiştir ben sana motul inugel optimal ve motul mocool al karıştır kullan kafan rahat eder araç 60k olmuş sonuçta v kayış ta değişebilirsin onuda Continental alabilirsin
Online yedek parça

• Beğen
Tepkiler: lampard

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Trigeri değişirken tüm kayışları değiştirebilirsin (Triger kayışı, Direksiyon kayışı ve V kayışı). Kaan arkadaşın dediği gibi triger gm olsun 200 lira bu parça için riske girmeye değer bir para değil. Diğerleri conti ve gates olabilir.
Ben değiştirirken devirdaimi değiştirmedim. Usta devirdaimin dışarda olduğunu söyledi. Trigeri 2018 yılında 60bin kmde değiştirdim hala da devirdaimle ilgili sıkıntım olmadı. 105bin kmdeyim 2. triger zamanı yaklaşıyor o zaman devirdaimi değişirim diye düşünüyorum.
Site olarak online yedek parça'dan alıyorum opelin parçalarını diğerlerini kullanmadım.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
GM marka orjinal olmasına dikkat ediniz, orjinal yedek parça servisinden görerek almanızda yarar var.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz üzere triger setini gm olarak alternatör kayışını ise continental alacağım. Devirdaimi ise değiştirilmesi zor olmadığı için biraz erteleyeceğim.

• Beğen

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar parça siparişi verirken dikkatimi çekti v kayışı haricinde gergisi de satılıyor. Gergisini de değiştirmeye gerek varmı yoksa sadece kayış mı değişmeli ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar parça siparişi verirken dikkatimi çekti v kayışı haricinde gergisi de satılıyor. Gergisini de değiştirmeye gerek varmı yoksa sadece kayış mı değişmeli ?
Kayış yeterli gergi GM marka çok pahalı şuan

• Beğen
Tepkiler: astra1905

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kayış yeterli gergi GM marka çok pahalı şuan
Anladım hocam o zaman gm marka triger seti ve continental marka v kayışı sipariş ediyorum. Şu an farkettim yukarıda arkadaş direksiyon kayışı değişimini de tavsiye etmiş. Acaba gerek varmı değişimi elzem midir?

• Beğen